Zmiany, które wprowadzamy

zmiany w życiu
Każdy na świecie powinien mieć w swoim życiu cel, moim jest podnoszenie jakości życia każdego, kto wyrazi na to gotowość.

Zmiany, słowo klucz w Naszym życiu, jedyne stałe elementy. Zmiany myślenia, zachowania. Nowe życie. Wyobraź sobie tylko, że oczyszczasz swój umysł, zaczynasz wszystko od nowa, bez założeń i uprzedzeń.

Dlatego powstaje projekt WellBusiness Club Polska, aby łatwiej, osiągnąć wszystkie cele ważne dla człowieka, takie jak doskonałe zdrowie, rozwój osobisty, sukces finansowy, udane relacje oraz wolność czasu! Więcej na ten temat przeczytasz w moim artykule.


Wszystko jest możliwe, jeśli pozbędziesz się blokad ograniczających Twój umysł, a ten blog to klucz, który otwiera drzwi do świata spełnienia i nieograniczonych możliwości.

Czujesz dezorientację, bo nie wiesz jak zacząć? Brakuje Ci zasobów, wiedzy, a co gorsza, inspiracji, aby powiększyć swój biznes? Pożądasz wiedzy o tym jak zadbać o zdrowy styl życia, jak zwiększyć odporność swoją i bliskich ? Szukasz możliwość rozwoju, poszerzania kompetencji ? Jeśli, na któreś pytanie padła odpowiedź TAK ! To jesteś we właściwym miejscu !

W Twoim życiu niech zacznie się zmiana: myślenia, zdrowia, rozwoju osobistego i finansowego.

Zmiany w moim życiu

Nie tak dawno temu miałem te same pytania, co Ty: Jak zaczęli ludzie, którzy odnosili największe sukcesy ? Jakie były ich codzienne zajęcia? Jak odtworzyć to, co robili?

Po wielu tygodniach, miesiącach, a nawet latach zmagań, nieustannej nauki i wytrwałości, zrozumiałem tajemnicę tworzenia stylu życia, od którego nie potrzebujesz wakacji!

Dzielę się zgromadzoną wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi zdrowego stylu życia, rozwoju osobistego i zwiększania zasięgu swojego biznesu. Jestem dumni z tego, że pomagamy innym w budowaniu życia, poprzez wsparcie, mentoring i edukację.

Chciałbym, aby treść tutaj , poparta była naukowymi dowodami i pełna praktycznych porad odnosiła się również do sfery mentalnej. Dzięki temu stworzysz optymalną dietę, zadbasz o siebie, zmniejszysz ryzyko chorób i odbudujesz energię. To Mój plan na zdrowie.

A jeśli chodzi o zmiany to zapraszam Cię również do działu Success&change.

Holistyczne podejście do zdrowia

Wierzę, że najważniejsze dla Nas jest uzdrowienie z natury, które jest odniesieniem do holistycznej opieki zdrowotnej w ogóle. Promuję zdolność organizmu do uzdrawiania i dbania o siebie.

W obecnych czasach spotykamy się z wieloma rodzajami chorób z powodu niewłaściwej diety, śmieciowego jedzenia, braku regularnego wysiłku fizycznego. I dla każdej z tych chorób, które czasami mogą okazać się śmiertelne, istnieje duża liczba i różnorodność leczenia. Diagnoza i leczenie dotyczą przede wszystkim terapii alternatywnych i “naturalnych” metod, które wspierają naturalną zdolność organizmu do uzdrawiania.

Jeśli chodzi o zmiany dotyczące , to więcej przeczytasz w moim artykule : Jak być zdrowszym pośrednikiem i przedsiębiorcą ?

Musimy jednak pamiętać o tym, że każdy z Nas jest inny, dlatego wszystkie decyzje o istotnych zmianach w sposobie odżywiania warto skonsultować z lekarzem lub dietetykiem.

rozwój oznacza zmiany

W ciągu ostatnich dziesięciu lat spędziłem, ( może za ) dużo czasu czytając książki o rozwoju osobistym. Tylko przyszłość pokaże, jak bardzo było to użyteczne 🙂 Teraz, gdy spędziłem cały ten czas na szukaniu najlepszych zasobów i najbardziej inspirujących ludzi do naśladowania, jedyne co mogę zrobić, to podzielić się z Wami tymi informacjami, abyście mogli od razu do dotrzeć do źródeł i wprowadzić te zmiany u siebie.

Wiedzę tę stosowałem, również praktycznie, zmieniając krok po kroku własne życie. Ten blog zawierać będzie wiedzę skierowaną do człowieka, który:

  • chce żyć swoją pasją, dokonać zmiany i wydobyć swoje prawdziwe “ja”.
  • chce wywrzeć wpływ i wykonywać sensowną pracę.
  • ceni sobie zrównoważony i zdrowy styl życia oraz życie bez stresu
  • poszukuje inspirujących, współczesnych, aktualnych, świeżych, uczciwych i wiarygodnych treści

Tematyka rozwoju osobistego obejmuje różne obszary; od osiągania świetnego samopoczucia na co dzień, tworzenia obfitości oraz budowania postawy dobrobytu, osiągania celów, budowania życia, które chcesz osiągnąć i definiowania sukcesu, radzenia sobie z różnymi rolami bycia liderem, aż po stawanie się bardziej uważnym i świadomym otaczającego świata.

Na temat zmian pisałem już w innych moich artykułach, dlatego tutaj zostawiam linki do nich, jeśli jeszcze są Ci nieznane:

Bądź liderem Zmian
Pokonaj strach przed zmianą

Jak przenieść biznes na wyższy poziom ?

Szukasz jakiejś alternatywy w tym szybko zmieniającym się świecie ? A może po prostu prowadzisz już firmę i szukasz nowych rozwiązań ? Prowadzenie biznesu to ogromny krok i jeśli zamierzasz dać z siebie wszystko, ważne jest, aby znać tajniki różnych działań marketingowych.

Członkowie Naszego zespołu, w tym ja mamy doświadczenia z pracą na etacie, własną działalnością czy network marketingiem. Cóż, te modele są zupełnie inne i wymagają pewnego rodzaju wiedzy i umiejętności, aby osiągać świetne rezultaty w każdym z nich. Pisałem o tym w dwóch uzupełniających się artykułach.

Etat, biznes czy mlm ?

Czy biznes jest więzieniem ?

Na tym blogu przeczytasz o tym jak być lepszym w swoim biznesie, jak zwiększać sprzedaż, budować i zarządzać zespołem oraz działać w social mediach.

Prowadząc biznes jest jeden haczyk – nie masz najczęściej życia! Nie możesz się nawet cieszyć czasem z dziećmi, nie czując się winny! Czy ten cały stres jest naprawdę tego wart? Czy nie pora wprowadzić konkretne zmiany ? Dlatego w naszym działaniach istotne miejsce odgrywa wellbeing, czyli osiąganie dobrobytu.

Co potrzebujesz do zmiany życia ?

Patrząc wstecz, odkryłem że istnieją 3 kluczowe składniki, które pomogły mi na mojej drodze !

Kluczowy składnik nr 1: Budowanie marki osobistej

Po pierwsze, ludzie robią interesy z ludźmi, których znają, kochają i którym ufają!

Kluczowy składnik #2: Tworzenie ciekawości

Po drugie, ludzie kupują cały czas, ale nie chcą aby im sprzedawano. Dlatego też zacząłem się uczyć wszystkiego, co możliwe aby pokonać to wyzwanie. I to było jak odkrywanie kopalni złota!

Kluczowy składnik #3: Posiadanie systemu

Po trzecie, w trakcie ostatnich lat wypróbowałem wiele systemów i ostatecznie najlepiej sprawdza się u Mnie, system Softmarketingu. Według tego systemu biznes podnosi jakość życia zaangażowanych ludzi, którzy patrzą na zysk jako skutek, a nie przyczynę działania.

Dlaczego o tym piszę ?

*** Bo chcę Ci pomóc zrobić to samo! ***

Dlatego moją misją jest dostarczanie Ci najnowszych wskazówek, które pomogą Ci osiągnąć bogactwo w różnych obszarach.

Chcesz stać się częścią naszej rosnącej społeczności podobnie myślących przedsiębiorców, abyś mógł dowiedzieć się dokładnie, jakiego systemu używamy i jak możesz go wykorzystać do stworzenia ogromnego impulsu w swoim biznesie? Zapisz się na konferencję WellBusiness Club Polska. Wystarczy kliknąć w poniższy obrazek. Dodatkowo dla uczestników przygotowałem książkę, która uzupełnia wiedzę w zakresie wellbeingu, holistycznego podejścia do zdrowia.

Konferencja wellbeing, na której przekonasz się jak zmiany Twojego zdrowia wpłyną na efektywność i lepsze samopoczucie

Jeżeli to co czytasz może być przydatne dla Twojego otoczenia to śmiało udostępnij ten artykuł. wystarczy kliknąć w ikonki obecne po lewej stronie. A jeśli chcesz zwrócić mi na coś uwagę, umówić się na rozmowę, to kontakt do mnie znajdziesz TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *