WELL BUSINESS CLUB

wellbusiness
korzyści
Odtwórz wideo
żyję świadomie
Odtwórz wideo

poznaj powody dla których zdecydowaliśmy się na partnera biznesowego

Jednym z elementów naszej Strategii 7S, który prowadzi do zdrowego stylu życia jest suplementacja naturalna. Aby zostać naszym klubowiczem po prostu kupuj dla siebie Zestaw DuoLife Dzień i Noc. Zakładając konto, dzięki któremu możesz robić zakupy stajesz się automatycznie klubowiczem Well Business Club i zyskujesz stały rabat na produkty. Przykładowo pierwszy zakup powyższego zestawu to 300zł + wysyłka, tymczasem w przyszłości produkt ten kosztuje Cię 250 zł + wysyłka. Nic więcej nie musisz robić, aby zostać Naszym klubowiczem.

Wystarczy, że skorzystasz z TEGO LINKU. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, po prostu zadzwoń pod numer +48 799 991 485.

Osiąganie sukcesów, prowadzenie przedsiębiorstwa i zarządzanie nim, już teraz znacznie różni się od tego, jak robiło się to rok temu. Wszystkie teorie i praktyki biznesowe, jakie stosowaliśmy wtedy, dzisiaj kompletnie się nie sprawdzają, a wpływ na to miała pandemia i nadchodzący kryzys gospodarczy. Patrząc na to od strony ekonomicznej, ta nowa sytuacja staje się ogromną szansą dla ludzi operatywnych i szybko reagujących na zmiany. Z drugiej strony jest to dla wielu duże wyzwanie i nie wszyscy mogą dać sobie radę z tą nową sytuacją.

Softmarketing® czyli człowiek w centrum uwagi to projekt skierowany do wszystkich, którzy marzą o połączeniu sukcesów biznesowych z sukcesami w życiu prywatnym.

Rozwój osobisty poprzez Akademię Liderów, Wirtualny Prezenter oraz szkolenia na specjalnych warunkach np. EduCamp.

Główny cel projektu Akademia Lidera, w którym bierzesz udział to podniesienie poziomu kompetencji w zakresie kierowania i zbudowanie jednolitych standardów w zakresie przywództwa, zarządzania sobą w czasie. To prawie 60h nagrań w tematyce rozwoju osobistego.

System Virtual Presenter prowadzi Cię za rękę od samego początku i krok po kroku pokazuje, co trzeba zrobić, aby osiągać zamierzony cel i efekt w zakresie dbania o biznes, rozwój osobisty i Twoje zdrowie.

Będąc naszym klubowiczem zyskujesz również dostęp do Konferencji EduCamp na specjalnych warunkach – 67 % niższa cena od standardowej.

Miesięczny pakiet za 329 zł miesięcznie zawiera:

 

–  Zestaw “Dzień i Noc” wspierający Twój organizm ( od drugiego zamówienia dodatkowy produkt dostosowany do Twoich potrzeb )

– 4 spotkania online miesięcznie ( 2x wellbeing oraz 2x rozwój i biznes )

– 1 raz w tygodniu, po 60 efektywnie spędzonych minut

– Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku oraz LinkedIn, na której komunikujemy się między spotkaniami

– Dostęp do spotkań na platformie Zoom , na których eksperci dzielą się wiedzą z zakresu zdrowia oraz rozwoju biznesu 

– Infolinia, na której specjalista farmakologii klinicznej oraz lekarz chorób wewnętrznych pozostaje do dyspozycji klubowiczów

– Możliwość korzystania z programu partnerskiego 

– Możliwość korzystania z programu lojalnościowego ( produkt za złotówkę co miesiąc )

– Doświadczenie i wiedzę pozostałych klubowiczów

– Wsparcie w zakresie budowania marki osobistej w mediach społecznościowych

Dodatkowo możesz skorzystać z wirtualnego coachingu w ramach Systemu Virtual Presenter:

VP 3 lata – 249 PLN (=6,90 PLN miesięcznie)

lub

VP 1 rok – 149 PLN (=12,40 PLN miesięcznie)

lub

VP 3 miesiące – 69 PLN…