Strona zdrowia to miejsce gdzie zajmiemy się często spotykanymi chorobami/ dolegliwościami, jak również zdrowotnymi celami, do osiągnięcia których często dążymy. Chcemy przedstawić to ponad STO chorób łącznie.

Jeśli cierpisz na jakąś chorobę prawdopodobnie strona zdrowia dostarczy Ci stosownych wskazówek. Zaprezentujemy krótką charakterystykę danej przypadłości. A następnie przedstawię historię jednego z Naszych Klubowiczów, który borykał się z daną chorobą. Dowiesz się jakie nutraceutyki i jakie rozwiązania pomogły Naszym Klubowiczom. Na koniec podpowiem, jakie nawyki należy wprowadzić w kwestii odżywiania, aktywności fizycznej, doradzę, proste, dostępne dla każdego sposoby na poprawę zdrowia. 

Polecamy Twojej uwadze historie, których celem jest prezentacja opinii działania nutraceutyków i suplementów diety, kosmeceutyków DuoLife. 

Choroby cywilizacyjne

Pragniemy uświadamiać czytelników, że żyjemy w takich czasach, iż praktycznie co druga osoba boryka się z problemami zdrowotnymi. Pojęcie chorób cywilizacyjnych jest nam tak powszechnie znane, że niezauważalnie wkradło się do naszego życia, towarzyszy naszej codzienności i nikogo już nie dziwi. Pragniemy pokazać jak wiele osób poradziło sobie i ile jeszcze może poradzić sobie z tymi uprzykrzającymi życie chorobami lub dolegliwościami.

Czytając te historie możesz zauważyć pewną spójność: alergie, reumatoidalne (lub inne) zapalenia stawów, problemy hormonalne, problemy tarczycowe, problemy skórne. Tą spójnością jest powtarzalność schorzeń i dolegliwości. Żyjemy w takich czasach, że naszemu organizmowi ciężko jest się bronić z powodu braku wartości odżywczych w codziennym pożywieniu. 

W całym kraju ludzie w trakcie zdrowienia świętują swoje sukcesy i dzielą się nimi z innymi. Jednak te sukcesy często pozostają niezauważone przez szerszą populację. Dzielenie się i celebrowanie historii powrotu do zdrowia łączy członków społeczności ze sobą i daje siłę tym, którzy wciąż zmagają się z problemami, aby wiedzieli, że nie są sami. Pomaga nam to również wyeliminować piętno, z jakim często spotykają się osoby wracające do zdrowia i edukować społeczeństwo, że powrót do zdrowia jest możliwy. Zapoznaj się z osobistymi historiami osób zdrowiejących z zaburzeń związanych z używaniem substancji poniżej i podziel się swoją historią tutaj. Następnie poproś swoich przyjaciół, aby zrobili to samo.. Oto strona zdrowia

Dodatkowo, jest wiele, wiele innych schorzeń, o których nie wspomnieliśmy. Naszą inicjatywą jest pokazanie rezultatów suplementacji organizmu nutraceutykami,  witaminami i innymi składnikami odżywczymi, których nam brak.  A oto historie nasze, naszych rodzin, kolegów i koleżanek, które zostały upublicznione.. To osoby, które zaufały potędze natury i witamin. Każdy znajdzie tu dla siebie wskazówki… a może inspirację? Może właśnie Ciebie również dotyczy jedno z wielu wyzwań dolegliwości cywilizacyjnych. Może sądziłeś, że wyczerpałeś wszelkie możliwości na regenerację organizmu?  

Strona zdrowia na dole zawiera spis streści, który doprowadzi do odpowiedniej historii, którą masz ochotę przeczytać. Strona Zdrowia jest i będzie na bieżąco uzupełniana w nowe historie osób, które zechcą się nimi podzielić. Możemy wspólnie z Tobą szerzyć inicjatywę zdrowia oraz profilaktykę zdrowotną.

Strona zdrowia dla dłuższego i pełnego energii życia

Jestem przekonany, że lekarze w pierwszej kolejności powinni starać się zadbać o zdrowie pacjentów bez sięgania po leki. To kluczowa część przysięgi Hipokratesa ” Po pierwsze nie szkodzić”. Wprowadzenie kilku zmian do swojego życia może pomóc ograniczyć lub zlikwidować konieczność przyjmowania większości lekarstw, wydłużyć życie i poprawić jego komfort.

Mimo mojej pasji do nutraceutyków, nie jestem zwolennikiem rezygnacji z medycyny zachodniej i postawienia tylko na suplementację. Jestem za zmianą nawyków, które doprowadzą do poprawy jakości życia. Uważam, że fundamentem dobrego zdrowia jest zdrowe serce, cykliczne oczyszczanie organizmu z toksyn i utrzymywanie równowagi kwasowo- zasadowej.

Strona zdrowia ma jeden cel. Jeśli Twoje zdrowie i samopoczucie naprawdę leżą Ci na sercu, musisz nabrać nawyków sprzyjających zachowaniu go w dobrej kondycji. Zobacz jak bezpiecznie wspomóc leczenie wielu chorób i dolegliwości.

Ważne linki i uwaga

Punkt pierwszy.
Zawarte tu posty mają charakter informacyjny. O poradę zawsze pytaj swojego lekarza, naturopatę lub farmaceutę. Ja nie doradzam i nie diagnozuję, jeśli spróbujesz to na własne ryzyko. Mogę napisać co ja próbowałem i co działało na naszych klubowiczów i co mądrzy ludzie mówią o próbowaniu różnych rzeczy, ale nie mogę i nie chcę Cię diagnozować. Wiem, że dla stałych czytelników są to rzeczy oczywiste, ale ktoś może wejść po raz pierwszy i możemy się nie zrozumieć 😃

Punkt drugi.
Rzeczy, o których będę pisał to wsparcie w leczeniu. Nutraceutyki i leki są do siebie bardzo podobne. Pora zmienić punkt widzenia i zacząć traktować nutraceutyki jako pełnoprawną dziedzinę.  Nie chcę, żebyście myśleli o rezygnacji z leczenia, które zalecił Wam lekarz czy cokolwiek innego. Nie mogę zagwarantować, że to zadziała w Twoim przypadku. Ale jeśli do Nas dołączysz, to zyskasz dostęp do infolinii medyczno- produktowej. Możesz połączyć śię z naszym lekarzem, który doradzi Ci najlepsze rozwiązania.

Punkt trzeci.
Wybrałem nutraceutyki, które są dostępne, są normalnymi, legalnie sprzedawanymi suplementami diety lub ziołami (z bardzo niewielką ilością skutków ubocznych w stylu pokrzywy). Nie znajdziecie tu leków, ale to, co jest normalnie dostępne, dopuszczone do użytku i moim zdaniem wartościowe i co możesz kupić w Naszym sklepie.

Koniecznie daj mi znać, czy uważasz serię taką jak ta za przydatną, jak się z nią czujesz i czy jest coś, co mogę dla Ciebie poruszyć, jeśli oczywiście mogę!