Poznaj Softmarketing, model biznesowy, który uwalnia kreatywność liderów, daje przestrzeń do synergicznych rozwiązań. Czytaj, oglądaj i odkryj czym jest i jak powstał Softmarketing. Poznasz odpowiedzi na pytania :

🟤 Co się dzieje, gdy firma bierze odpowiedzialność zbudowanie świadomości klientów i liderów, partnerów biznesowych ?

🟫 Czy można osiągnąć sukces stawiając Człowieka w Centrum Uwagi, a nnie zysk ?

🟤Czy możliwe jest zbudowanie biznesu opartego na wartościach, służącego ludziom ? 

Intencja, z jaką zostaje założony kazdy biznes ma wielkie znaczenie. Bardzo ważne jest jednak stałe urzeczywistnianie jej w postawach, decyzjach, zachowaniach i działaniach. 

Brak wizji, misji, intencji przy tworzeniu skalowalnego biznesu, usypia czujność, uważność,  co może doprowadzić do przewartościowania i skupienia się tylko na pieniądzach, wynikach.

Wartości i zasady, którymi się kierujemy muszą wspierać misję, same jednak nie dają gwarancji. Niezbędne jest ich bezwględne przestrzeganie oraz wdrożenie ich do codziennnych działań. To daje bezpieczeństwo.

 

Człowiek w centrum uwagi

W biznesie, w którym Człowiek powinien być największą wartością, bardzo łatwo wpaść w pułapkę świetnie brzmiących haseł, stąd też działania, mechanizmy, narzędzia, systemy nie mogą pozostawiać wątpliwości co do intencji. 

Softmarketing skoncentrowany jest na budowaniu globalnych społeczności, takich jak Well Business Club. Tym samym dzielą odpowiedzialność za realizowanie intencji, zasad i wartości z liderami społeczności i muszą zadbać o najwyższy poziom rozwoju liderskich kompetencji jej członków.

Nasz model funkcjonowania ponosi wielką odpowiedzialność za osięgnięci przez Człowieka konkretnych rezultatów, w porównaniu do modelu, którego nadrzędnym celem jest zysk. Dlaczego ?

W dzisiejszym świecie biznesu, konkurencja jest ostra i pojawia się z każdego zakątka globu. Jednak kluczowym czynnikiem sukcesu każdego podmiotu gospodarczego są jego ludzie. Softmarketing podkreśla krytyczny związek pomiędzy zdrowym personelem a sukcesem firm, przemysłu i społeczeństwa. Podchodzi do tematów zakładania, zarządzania i prowadzenia biznesu z ludzkiej strony równania, a nie tylko z perspektywy wyników finansowych.

Konkretne rezultaty każdego Człowieka stają się miernikiem sukcesu całego przedsięwzięcia i są potwierdzeniem warygodności intencji, misji, która z nim stoi. Zysk natomiast jest naturalną konsekwencją, wynikiem. Dlatego do projektu zapraszam osoby nastawione na rozwój umiejętności przywódczych, liderów. Bo to własnie liderzy każdego dnia decydują o tym, czy misja, która Nami kieruje będzie przyczyną działania, czy tylko pustym hasłem, które sprawdza się, ale tylko krótkoterminowo.

Najpierw być, potem działać,
w rezultacie posiadać ...

Softmarketing to model, którego uniwersalne zasady i wartości stanowią dziś o globalnym sukcesie Naszego projektu i dziesiątkach tysięcy przedsiebiorców na całym świecie.

Doświadczamy poczucia szczęścia, wiedząc, że kształtujemy społeczność ludzi, dla których wartości mają wartość. Te są z kolei pomostem do budowania zrozumienia i szukania rozwiązań ponad powszechnymi rozwiązaniami. 

Bez względu na to, czy zalezy Ci na doskonałym zdrowiu, wielkich pieniądach czy spełnionym życiu, to  wszystko zaczyna się od Ciebie. Bez Twojego działania nic się nie wydarzy. Każda, nawet najlepsza okazja, która pojawi się na Twojej drodze, na nic się nie zda, jeśli nie sprawdzisz, czy ona pasuje do Ciebie, do Twojej Wizji Szczęścia.

Softmarketing - biznes XXI wieku

Czy masz wizję swojego życia, sukcesu, spełniania ? Pytam, bo chcę Ci pokazać projekt, który w swoim założeniu wraca do Człowieka. W pędzie za zyskiem, sukcesem, doskonałością, zapominamy o Człowieku. Wiele osób pomyliło przyczynę ze skutkiem. Ludzi zazdroszczą skutku, samochodów, wycieczek, pieniędzy. Gonią za skutkiem, próbują naśladować te wyniki. Jednnak mało kto sięga do przyczyny, do źródła, które jest wewnątrz każdego Człowieka. 

Sukces możesz osiągnąć naśladując przyczynę, a nie skutek.  Poznając Softmarketing przechodzimy na coraz wyższy poziom rozwoju, a wraz z tym idee, u których podstaw leżą uniwersalne wartości. Wolność. Świadomość. Zdrowie. Szczęście. Obfitość. Zaufanie. Uczciwość. Szacunek.

Wady modelu

Jakie są wady tego modelu ? Przede wszystkim płynny czas pracy,   bo nie mamy ram czasowych, tak jak w przypadku pracy na etacie, albo gdy pracujemy cały czas, bo nie ma granicy między czasem na pracę, a czasem na odpoczynek, hobby czy rodzinę. Drugim minusem dla niektórych będzie fakt, że nikt Nam nie płaci za chęci i działania tylko za efekty tych działań, a plus jest taki, że w przypadku dobrych efektów, nikt Nam nie limituje zarobków.

Najważniejszym czynnikiem, potrzebnym w Naszym biznesie, jest determinacja. To ona powoduje, że nie rezygnujemy po pierwszych niepowodzeniach, to ona jest motorem napędowym przy realizacji marzeń. Od najmniejszych, jakim jest zadbanie o zdrowie, zwyciężenie z chorobą, po takie jak moje, gdzie chcę zmienić świat, być dobrym, zdrowym człowiekiem i pomóc pięćdziesięciu osobom, poprawić swoje życie w zakresie zdrowia, rozwoju, finansów, relacji, sprawić aby każdy dzień był  wyjątkowy.

Z kim pracuję w ramach projektu #wellbusinessclub ? Są to osoby, które mają ogromne marzenia. To ludzie, którzy chcą wolności. Nie boją się stawiać sobie wysokich celów. Chcą coś zmienić, zrealizować się biznesowo, chcą mieć dużo pieniędzy, ale po to aby spełniać swoje cele i pragnienia. Osoby, które do Mnie dołączyły, to osoby które mają ogromne wartości. Zaufanie, Uczciwość, Szacunek – to bardzo ważne wartości, możliwe że ważniejsze od samych marzeń, bo jeśli coś dajesz, to do Ciebie wraca. Dlatego intencja i wartości są bardzo ważne, a ludzie prezentujący takie myślenie, dołączają do Naszego projektu. To wyśmienite miejsce na samorealizację i dbanie o zdrowie.

 

gotów, pal, cel ...

Oczywiście każdy się rozwija – szkoła, uczelnia, praca, etat. Ale to wymuszony rozwój, bo dokształcasz się niezależnie, czy tego chcesz. Dla mnie różnica między takim rozwojem, a samorozwojem jest kluczowa. Poświęcam swój czas, aby czytać książki i brać udział w wydarzeniach, które opłaciłem. Wyciągam z tych szkoleń wszystko, co tylko mogę. 

Dzisiaj kieruję się zasadą gotów-pal-cel. Jestem czujny, mam wiedzę i wystarczające doświadczenie, by wiedzieć, kiedy pojawia się szansa. To skalkulowana pewność siebie, która pozwala w jednej chwili podjąć decyzję i podążać za nią do końca. 

Musisz być GOTÓW.  Życie jest krótkie i nigdy nie zdobędziesz tego, czego chcesz, jeśli nie jesteś gotowy na dokonanie wyboru.  Nie możesz przejść przez życie, oczekując, że kiedyś poczujesz się gotowy. To trudne wyzwanie, ale będę Twoim mentorem w tej kwestii.

PAL. Musisz strzelać, bo życie to podejmowanie decyzji. Gdy nadarza się okazja, nie trać czasu. Instynktownie wiesz, jaka decyzja jest właściwa. Wyzwanie polega na tym, by nie powstrzymywać siebie. 

Mieć CEL, bo życie to uczenie się na własnych błędach i korygowanie „celownika”.  Bez względu na to jaka jest twoja historia i jakie są Twoje umiejętności, masz to, czego potrzeba, aby odnieść sukces. Po pierwsze musisz sobie zaufać. 

duolife praca, biznes, sposób na życie. Poznaj model biznesowy, który rozwija marketing sieciowy, network marketing w system oparty na człowieku, a nie na zysku.

Biznesowy klub zdrowia

Masz w sobie nieskończony potencjał, umiejętności i predyspozycje, po które nawet nie sięgasz, a które nie pojawią się nagle w magiczny sposób. Stwórz sobie zestaw celów i wdróż spójny plan działań, by to osiągnąć. Pracuj ciężko i uwierz w siebie – a ja jestem tu po to, by umieścić Cię na drodze do sukcesu.

Życie jest krótkie. Chcesz jak najlepiej je wykorzystać ? Nie możesz pozwolić sobie na zabawę swoim sukcesem. Realizacja celów wymaga ciężkiej pracy, szybkich decyzji i dużego ryzyka – będziesz w stanie skutecznie nimi zarządzać, jeśli uruchomisz w sobie mechanizmy, które uczynią Cię gotowym. 

Dlaczego zatem nie zacząć już teraz ? Przygotuję Cię, a Twoim zadaniem jest zrobić pierwszy ruch. To co robimy dalej ?

Zapraszam Cię na webinar, w trakcie którego dowiesz się więcej na temat modelu jakim jest Softmarketing. Jeżeli chcesz otrzymać link do spotkania ZOOM, aby móc zadawać pytania to odezwij się do Mnie i wyślij SMS na numer 799 991 485. Możesz również oglądać na żywo webinar na You Tube. Biznesowy Klub Zdrowia transmitowany jest w środę o 21. Wystarczy kliknąć w obrazek.

Biznesowy Klub Zdrowia realizuje swoje cele poprzez tworzenie środowiska umożliwiającego każdemu klubowiczowi na dostęp do edukacji na temat zdrowia i finansów oraz pozwala na realizację własnych celów biznesowych w ramach stworzonego projektu.

 

Softmarketing w moich artykułach