Dotarło do mnie, że niektórzy liderzy uważają, że biznes to technologia, pieniądze, procesy produkcyjne lub łańcuch dostaw. To nonsens. Wszystkie odnoszące sukcesy firmy obracają się wokół ludzkich potrzeb. Bez ludzi, każdy patent na świecie byłby bezwartościowy. Ludzie są ostatecznymi konsumentami każdego produktu i usługi, nawet najbardziej niejasnej technologii produkcyjnej. Nawet w sprzedaży międzybiznesowej to ludzie podejmują decyzje o tym, co i kiedy kupić. Liderzy korporacyjni nieustannie mówią o budowaniu - i utrzymywaniu - przewagi konkurencyjnej. Firmy starają się konkurować ceną, jakością lub wzornictwem, które w najlepszym wypadku tworzą tymczasową przewagę. Jedyną trwałą przewagą konkurencyjną jest wiedza, którą posiada Twoja firma - a której brakuje konkurentom - na temat ludzi, którym firma służy.

Softmarketing – krok po kroku

Poznaj system, który krok po kroku pozwoli Ci zadbać o zdrowie, rozwój osobisty, finanse, relacje. System, który stawia człowieka, a nie zysk w Centrum uwagi. Poznaj Softmarketing. Biznes XXI wieku

Na czym polega Nasz biznes ?

W kwestii naszego biznesu warto mieć na uwadze kilka kwestii.

Podstawowy obszar Twojego działania to rekomendowanie oraz marketing. Podukt jest świetnej jakości i z tak widocznymi rezultatami, że broni się sam. 😊 Twoim celem nie jest pokonywanie obiekcji, przekonywanie do produktu, a po prostu dzielenia się rekomendacjami zadowolonych klubowiczów.

Bez względu na to, ile masz lat, jaki masz zawód, wykształcenie czy miejsce zamieszkania, to możesz generować dodatkowe dochody dzięki DuoLife.

Ten biznes będzie rozwijał się w zależności od tego, jak szybko chcesz działać i jakie masz umiejętności, rozbudowaną sieć kontaktów. Nieważne jednak z jakiego miejsca startujesz, system jest tak zaprojektowany, że rośniesz wraz ze swoją społecznością i w ciągu 1-3 lat możesz wygenerować bezpieczny dochód. Wszystko zależy od tego, czego chcesz i ile energii oraz czasu w to włożysz.

Nie musisz być ekspertem w dziedzinie naturopatii czy farmacji. Nie trzeba być lekarzem lub dietetykiem, ponieważ firma DuoLife oraz jej Rada Naukowa zaprojektowała specjalne pakiety dla różnych przypadków zdrowotnych. Wystarczy pokazać korzyści i historie osób, które z nich skorzystały.

Pakiety możesz poznać TUTAJ i

Softmarketing to korzystny system nie tylko dla jeśli chcesz być klientem, kosnumentem, który chce zadbać o zdrowie, urodę, dobre samopoczucie i życie w zgodzie z naturą. Możesz również zarejestrować się jako klubowicz, zostać naszym partnerem biznesowym i uzyskać wspaniałe rabaty takie same jak każdy obecny Klubowicz

Produkty są bezpieczne i naturalne, nie zawierają konserwantów, barwników, ani żadnego rodzaju substancji toksycznych lub szkodliwych dla organizmu, więc oferujesz swoim klientom bezpieczne i zdrowe produkty. Więcej na ten temat możesz przeczytać w Naszym NAWIGATORZE.

httpss://www.youtube.com/watch?v=Ff8mRSu2rSk

Dla kogo softmarketing będzie idealny ?

Jeśli jesteś entuzjastyczną, zmotywowaną i zorientowaną na przyszłość osobą – ten biznes jest dla Ciebie. Bez względu na wiek, płeć, religię czy status społeczny, ten biznes na pewno dostosuje się do Twoich potrzeb.

Jak możesz łatwo się przekonać z Naszych publikacji jakość produktów jest bezkonkurencyjna. Teraz pokażę Ci jak rozpocząć swój własny biznes z DuoLife.

Najważniejszą rzeczą ze wszystkich jest to, aby pamiętać, że główna inwestycja, jakiej dokonasz, będzie dotyczyła „Ciebie”. To oznacza, że ten biznes zawsze będzie zaczynał się od Ciebie i będzie dla Ciebie. To wspaniałe.

Powiedz mi, który biznes jest nastawiony na Twoje dobre samopoczucie i jednocześnie przynosi korzyści finansowe dla Ciebie?

Z drugiej strony testując skuteczność produktów będzie Ci łatwo je polecać, a potem sprzedawać, bo nie można sprzedawać tego, czego się nie zna.

Zacznijmy budować system

W Naszym systemie istnieją cztery możliwości, aby poprawić swoje finanse.

1️⃣ Tradycyjna sprzedaż bezpośrednia


Polega na wystawieniu produktów w swoim sklepie, aptece, zielarni, siłowni. Zaletą jest to, że sprzedaż odbywa się na miejscu i od razu masz pieniądze. Wadą jest to, że musisz mieć zapasy, które powodują zamrożenie kapitału do momentu sprzedaży.

2️⃣ Sprzedaż z domu

Jeśli nie masz swojego sklepu, aby dokonać tradycyjnej sprzedaży, możesz oferować produkty online. Poprzez stronę internetową, na portalach społecznościowych, YouTube, itp. W tym przypadku musisz mieć również zapasy, aby móc dokonywać wysyłki. Zaletą jest to, że nie trzeba siedzieć w sklepie, czekać na klientów, aby przyszli do Ciebie. Z drugiej strony znów Nasze pieniadze są ulokowane w produktach. Również koszt wysyłki powoduje, że produkt jest droższy lub zmniejsza Twój dochód. Musisz też mieć umiejętności poruszania się w social mediach i inwestować w reklamę, aby Twój biznes był widoczny w sieci.

3️⃣ Sprzedaż z własnego sklepu DuoLife.

Możesz składać zamówienia bezpośrednio z poziomu swojego sklepu internetowego DuoLife. Masz możliwość stworzenia listy klientów i sprzedawania im produktów z własnego konta, a zamówienia wysyłać na ich adres. Zaletą jest to, że nie musisz nic kupować, a potem sprzedawać. Nie ma mrożenia pieniędzy, ponieważ zakup odbywa się z tej samej platformy. Kolejną zaletą jest to, że w zależności od zakupu można zaoferować wysyłkę za 1 złoty. Wadą jest to, że czas dostawy może być przedłużony z uwagi na potrzebę stworzenia listy klientów.

Inną opcją jest możliwość przekierowywania klientów do Twojego sklepui Duo Life. Możesz to robić używając własny link np.  httpss://jozefstolarz.myduolife.com/shop.html

Klienci mogą kupować bezpośrednio w Twoim sklepie, płatność dokonywana jest kartą lub poprzez PayPal. DuoLife zajmuje się wysyłką, kontaktem z klientami, paragonami itp. Sklep jest otwarty 24 godziny,. Twoje zarobki widzisz w swojej Strefie Klubowicza, z której możesz wybierać pieniądze poprzez platformę Sodexo, bez potrzeby zakładania własnej działalności gospodarczej. Środki te możesz wykorzystywać również do własnych zakupów.

4️⃣ Buduj społeczność skupioną wokół produktów i zarabiaj na obrocie

httpss://www.youtube.com/watch?v=1TTp9gkzE4Y

Każdy biznes potrzebuje klientów i partnerów biznesowych.

W tym biznesie możesz również budować społeczność. Twoi klienci mogą również stać się Twoimi partnerami, a w miarę jak dostarczasz więcej korzyści, oni również będą przynosić korzyści Tobie. Jest to jeden z najbardziej satysfakcjonujących sposobów na sukces, ponieważ nie tylko otrzymują oni takie same zniżki jak Ty, ale również dajesz im możliwość rozwoju i poprawy ich życia.

Wiele osób będzie chciało dołączyć do Klubu. Niestety część z nich nie będzie czuła się na siłach, aby zapraszać inne osoby.

SoftMarketing nie stawia jednak takich wymagań, więc nie ma obaw, że ktoś będzie dzwonił z zapytaniem, czy ktoś już został zaproszony przez Ciebie.

Działamy w ten sposób, że rekomendujesz Nasze rozwiązania i system osobom i umieszczasz ich w trzech grupach. Dlatego, choć inni nie zapraszają nowych osób bezpośrednio, ich własna społeczność będzie rosła z Moją i Twoją pomocą.

To często motywuje innych do rozmowy o korzyściach z najbliższą rodziną i przyjaciółmi, których można zaprosić do zapisania się do DUOLIFE lub mogą poprosić Cię o pomoc w budowaniu własnej społeczności. To będzie również wygodne dla Ciebie, ponieważ odniesiesz korzyści równolegle z tymi osobami. Wszyscy zyskują.

Jak zacząć budować softmarketing ?

Na początku, jeśli masz niewiele pieniędzy, możesz rozpocząć swój biznes z minimalnym zakupem 250 punktów, co stanowi równowartość około 300 złotych w zależności od tego, co kupisz. Możesz wówczas zakupić zestaw nutraceutyków na Dzień i Noc 🌞🌛 WIęcej na temat tego produktu znajdziesz TUTAJ

Jeśli jednak możesz, staraj się robić zakupy na poziomie 500 punktów, ponieważ korzyści na tym poziomie pomogą Ci uzyskać większe korzyści i rabaty, co przekłada się na większy zysk z produktów. Dobrym rozwiązaniem jest zakup dwóch zestawów na Dzień i Noc lub jednego z proponowanych Zestawów.

Zarekomenduj 3 osoby i umieść je w swojej społeczności. Co się wówczas stanie ?

Gdy trzy zarekomendowane przez Ciebie osoby dołączą do Nas i dokonają zakupu za minimum 500 pkt ( lub 6 osób za 250 pkt) wówczas osiągniesz status Złotego Lidera Grupy. Co to daje ?

Kiedy staniesz się Złotym Liderem Grupy, wówczas firma nagradza Cię co miesiąc 1,5% zysków z obrotu firmy na poziomie Wszystkich Złotych Liderów Grupy. Obecnie jest to nawet 3%, ale o tym w dalszej części artykułu.

Każdy Twój zaproszony gość przy swoim PIERWSZYM ZAKUPIE otrzyma zniżkę pośrednią pomiędzy ceną detaliczną a ceną klubową, różnica zostanie przyznana Tobie jako nagroda za Twój wysiłek. Twoi goście mogą korzystać z całkowitej zniżki klubowej już od drugiego zakupu.

Wszystkie zakupy Twoich klubowiczów z pierwszej linii przyniosą Ci 5% zysku, który zostanie zapisany na Twój wirtualny portfel, który znajdziesz w swoim Sklepie.

Jeśli utrzymasz swoją miesięczną aktywność, co miesiąc otrzymasz nagrody produktowe o wartości od 100 do 350 zł.

Twoi goście mogą uzyskać dostęp do tych samych korzyści poprzez dodanie trzech osób. Po prostu zrób z nimi to samo, co ja wykonam z Tobą. Oczywiście z moją pomocą.

Buduj system wykorzystując obecną premię

Jeśli zarejestrujesz się teraz, uzyskasz dobrą pozycję, która pozwoli Ci przyjąć osoby, które zostaną rekomendowane przeze Mnie i mój zespół. A teraz jest na to najlepszy czas. Dlaczego ?

Do 15go października możesz skorzystać ze specjalnych premii przygotowanych dla nowo zarejestrowanych Klubowiczów. Takiej możliwości na ekspresowy progres i budowę dużego, efektywnego zespołu jeszcze nie było!

Każda osoba, która dołączy do Klubu w okresie trwania promocji, tj. od 16.07. do 15.10.21 r., oraz osiągnie status Złotego Lidera Grupy (ZLG) w ciągu 30 dni od daty rejestracji, otrzyma o 100% większą Premię Udziałową. To prawie 500 złotych premii. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat kliknij i zapisz się na Nasz newsletter , a ja skontaktuję się z Tobą aby zapytać czy mogę w czymś pomóc. Lub zadzwoń pod numer +48 799 991 485

Promocja jest globalna i obowiązuje Klubowiczów ze wszystkich krajów dostępnych w systemie .

WIęcej na temat obowiązującego Planu Marketingowego/ Wynagrodzeń znajdziesz TUTAJ

poznaj softmarketing również poprzez poprzednie artykuły

Skalowanie w Softmarketingu

Poznaj well-business club

Czy biznes jest więzieniem ?

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *