Poznaj well business club polska, społeczność nastawioną na poprawę zdrowia, rozwoju oosbistego

poznaj well-business club

To co przeczytasz teraz o well-business club spowoduje, że albo uznasz, że odkrywamy koło na nowo, albo to pokochasz.

„Gdy wieją wichry zmian, jedni budują mury, inni budują wiatraki.”

Przysłowie chińskie

Na początek odpowiedz sobie na proste pytanie :

 1. Jak wykorzystujesz czas pandemii i nadchodzącego (obecnego ? ) kryzysu ?

Jedni narzekają, że kryzys dotknął właśnie ich najmocniej, a inni wykorzystują ten czas na zmiany, o czym pisałem w tym artykule. A jak to jest z Tobą ?

Jeżeli należysz do pierwszej grupy, to najlepiej wróć do przeglądania social mediów, narzekania na rządzących, szczepionki itd. Podejrzewam, że mocno tego potrzebujesz.

A jeśli należysz do drugiej grupy, która się nie poddała, to cieszę się, że czytasz ten artykuł. Wierzę, że projekt który Ci teraz pokażę może się okazać dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

Well Business Club - Zobacz jak dbając o zdrowie zadbasz o swój biznes

Well-business club

Poznaj klub networkingowy, w którym nie tylko rozwijasz swój biznes, ale przede wszystkim dbasz o swój rozwój osobisty i wellbeing. Dobry biznes, dobra praca, dobre życie, dobre samopoczucie, dobre zdrowie, dobre relacje, dobre… wszystko to, co nas wspiera i nam służy jest istotą wellbeingu i naszego projektu.

Taki pomysł narodził się w mojej głowie rok temu, czyli jeszcze przed wybuchem pandemii. W naszej społeczności chcemy budować przewagę konkurencyjną, dbać o relacje oraz dobrostan psychiczny i fizyczny. Ostatnie miesiące pokazały, że Człowiek może realizować w pełni swój potencjał, kiedy jest zdrowy, ma dobre samopoczucie, odczuwa bezpieczeństwo, satysfakcję z życia.

Gdy poznałem koncepcję filozofii wellbeingu, Softmarketingu, Lohas, Kaizen, wellness i nutritariańskiej ( są one spójne, chociaż dotyczą różnych obszarów), przekonałem się, że bardzo mocno zbiegają się one z moją koncepcją zdrowego podejścia do życia i biznesu.

W każdej z tych filozofii skupiamy się na człowieku i naturze, a wszystkie działania służą temu, aby mieć dobre samopoczucie, być szczęśliwą osobą.

Pracując jako pośrednik nieruchomości komercyjnych, zauważyłem że bez względu na to jaki masz biznes i ile zarabiasz, właściciele firm, którzy byli najbardziej zadowoleni i szczęśliwi, byli tymi, którzy traktowali priorytetowo swoje zdrowie psychiczne, fizyczne i emocjonalne.

Najlepsze rezultaty osiągali Ci którzy świadomie się odżywiali, dbali o rozwój osobisty i sprawność fizyczną, redukowali stres i otaczali się dobrymi ludźmi.

I wiem o tym osobiście, ponieważ po latach całkowitego zaniedbania tego wszystkiego i skupienia się tylko na byciu lepszym i bogatszym, zdałam sobie sprawę, że pieniądze nie mogą być celem, a rezultatem działań..

I zdałam sobie sprawę, że właściciele firm, z którymi pracowałam, byli w większości tacy sami jak ja. Pracują i nie dbają o siebie.

Jeden z nich nie brał urlopu przez ponad tydzień w ciągu dwudziestu lat pracy. Drugi pracował 16 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu. Tak samo jak ja. A ich życie osobiste było całkowicie wytrącone z równowagi – tak samo jak moje.

człowiek, a nie zysk w centrum uwagi

Skoro nie dbasz o siebie, jak możesz rozwijać zdrowy biznes? Wellbeing w biznesie zależy od dobrego samopoczucia właściciela firmy i jego zespołu.

Zacząłem głęboko interesować się całą sferą dobrego samopoczucia, a szczególnie dobrym samopoczuciem w biznesie. Wszedłem na LinkedIn i zacząłem dzielić się wiedzą. Buduję świadome społeczeństwo na social mediach, które uwzględnia w swoim codziennym życiu świadome praktyki w zakresie dobrego samopoczucia.

W czasach „pocovidowym”, świat biznesu będzie zupełnie inny. Wiele przedsiębiorstw przestaje być potrzebnych. Te, które się bronią, zmieniają swoje podejście. Będziemy działać znacznie więcej online i zachowyać społeczny dystans.

Będziemy musieli nauczyć się nowych umiejętności, nowych sposobów marketingu i sprzedaży, nowych sposobów dbania o naszych klientów.

Well- business Club miał zostać uruchomiony rok temu, ale musiałem to zatrzymać z powodu koronowirusa i locckdownu. Dziś czuję, że well- business club i wszystko, co reprezentuje, jest potrzebne bardziej niż kiedykolwiek, teraz.

Well-business Club jest połączeniem wartości, których nauczyłem się, że są kluczowe dla rozwoju przedsiębiorstw.

Jest to międzynarodowy, biznesowy klub networkingowy oparty na współpracy, aktywnie wspierający się. Zdajemy sobie sprawę, że lepiej współpracować niż konkurować, zadbać najpierw o samodoskonalenie, zdrowie i relacje… O wszystkie te wspaniałe cechy, które pozwalają Ci wiedzieć, że jesteś we właściwym miejscu, kiedy je znajdziesz.

Co nas wyróżnia ?

Przede wszystkim chodzi o to, aby podzielić się swoją siecią kontaktów i łączyć ludzi, którzy będą dla siebie pomocni. Nie ma lepszego sposobu na robienie interesów. W tych głęboko niepewnych ekonomicznie czasach nie ma na to lepszego czasu.

Nasz klub to przede wszystkim dbanie o zdrowie. W sposób holistyczny, naturalny. W oparciu o nasz Program 7S.

Jeśli chcemy przechylić szalę zwycięstwa nad Coronavirusem, jeśli chcemy rozwijać nasz biznes i prosperować, musimy najpierw rozwijać się jako ludzie. Aby się rozwijać, musimy nauczyć się nowego podejścia i sposobu myślenia. To ostatni moment.

WBC jest nowym, bardziej przyjaznym sposobem prowadzenia działalności gospodarczej. Zapewni łatwy dostęp do szkoleń, nauki i możliwości rozwoju istotnych dla wszystkich i każdego sektora biznesu. Na pewno istnieją inne warianty tego modelu – przecież nie ma nic nowego pod słońcem! Ale chcemy być w tym wyjątkowi.

Naszym celem jest:

 • wspieranie przywództwa
 • edukacja w zakresie naturopatii, dbania o dietę, aktywność fizyczną, stress management
 • budowanie samoświadomości w zakresie własnego dobrostanu
 • poczucie bezpieczeństwa naszych klubowiczów
 • utożsamiania się z misją i wizją klubu, podejścia do człowieka i filozofii, która nie jest tylko zapisem na stronie internetowej, lecz jest faktycznie realizowana
 • przyjazna atmosfera, na którą wpływa poczucie wspólnoty, współpraca, wzajemna pomoc, życzliwość, szczerość, relacje, wspólne wartości
 • wdrażanie programów wspierających zdrowie i aktywność fizyczną
 • zwiększenie zaangażowania i poprawa skuteczności działania
 • efektywna organizacja pracy i czasu
 • poprawa ogólnego wizerunku firmy na rynku
 • poprawa osobistego dobrostanu klubowiczów
 • budowa międzynarodowej sieci kontaktów

Well-business club : zdrowe podejście do biznesu i biznesowe podejście do zdrowia

Więcej informacji znajdziesz na Naszym profilu na LinkedIn – Well Business Club.

Zaobserwuj hasztag #wellbusinessclub, aby być na bieżąco lub umów się na konsultację ze mną, aby dowiedzieć się więcej o Klubie.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *