odchudzanie

odchudzanie

Zależy Ci z pewnością na bezpiecznym i skutecznym odchudzaniu. Skoro tak, to nastaw się na dłuższą kurację i uzbrój w cierpliwość. W ciągu roku możemy zrzucić maksymalnie 30 kilogramów masy ciała. W wyjątkowych sytuacjach może być nieco więcej. 

Jak to jednak zrobić ? Głodówki, diety eliminujące nie zadziałały w twoim przypadku ? Nic dziwnego, skoro mamy dążyć do równowagi w organizmie, a nadmierny ubytek masy prowadzi do niedożywienia i problemów z metabolizmem, czego skutkiem jest osłabienie układu odpornościowego.

Drastyczne ograniczenie dostarczania składników pokarmowych powoduje, że organizm wytłumia metabolizm dostosowując go do obniżonych porcji energii. Skutkiem tego jest pozbywanie się wody z organizmu, spalanie masy mięśniowej i ostatecznie efekt jo-jo.

Wniosek jest prosty. W trakcie odchudzania musisz jeść, ale pożywienie musi być niskokaloryczne, a jednocześnie bogate w składniki stymulujące metabolizm i prozdrowotne. Musisz sobie zadać pytanie ” Czy naprawdę chcę bezpiecznie i skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów, wrócić do zdrowia i jaką cenę ( czas, samodyscyplina, wytrwałość, pieniądze itp.) zamierzam za to zapłacić ? ” 

Czy wiesz, że obniżenie masy ciała o 5-10% obniża śmiertelność o 20%, na nowotwory o 37% a na cukrzycę o 44%. Jeśli prawidłowa masa Twojego ciała wynosi 88 kg, a powinna 80 kg, więc jest większa o 10%. Niby niewiele, a jednak może znacznie wpłynąć na Twoje zdrowie.

program redukcji wagi

Prawidłowa, czyli skuteczna i bezpieczna redukcja masy ciała powinna przebiegać poprzez zastosowanie specjalnej kuracji regenerującej organizm oraz zastosowanie odpowiedniego systemu odżywiania się.

Celem kuracji regenerującej jest odkwaszenie, odtrucie, nawodnienie i oczyszczenie organizmu. O czym więcej możesz przeczytać tutaj. Dodatkowo ustabilizujesz cukier i insulinę oraz odnowisz florę bakteryjną jelit.

Równolegle z kuracją regenerującą należy stosować zrównoważone, niskowęglowodanowe odżywianie mające na celu regulację metabolizmy oraz spalanie tłuszczy.

Regulujemy metabolizm poprzez stosowanie w diecie kasz (jaglanej, gryczanej, jęczmiennej), warzyw na parze lub duszonych, strączkowych, wysokiej jakości mieszanki olejów tłoczonych na zimno, chleba pełnoziarnistego, nasion, pestek, ryb oraz wyeliminowanie z posiłku produktów z białej mąki, pszenicy, białego ryżu, słodyczy, margaryn.

Spalamy tłuszcz poprzez dożywienie organizmu poprzez stosowanie specjalnego niskokalorycznego pożywienia obfitującego w naturalne, organiczne, łatwo przyswajalne minerały, witaminy oraz nutraceutyki. 

SHAPE CODE® Slim Shake to pełnowartościowy, zrównoważony posiłek bazujący na składnikach pochodzenia naturalnego.


👉Właściwy wybór dla każdego, kto dąży do pozbycia się zbędnych kilogramów.

👉94% naturalnych składników wzbogaconych mieszanką witaminowo-mineralną. Zawiera SLENDACOR® o potwierdzonym działaniu klinicznym oraz aż trzy rodzaje błonnika pokarmowego. Odpowiedni dla wegan i wegetarian.

❌Nie zawiera glutenu, laktozy, soi ani dodatku cukru.

Wartościowy posiłek na miarę czasów.💪

Zacznij dzisiaj!


atuty odchudzania
SLENDACOR® Weight Management Complex to uzupełniająca się formuła oparta na trzech ekstraktach roślinnych: z kłącza kurkumy (Curcuma longa), z liści curry (Murraya coenigii) oraz z liści moringi olejodajnej (Moringa oleifera). To znane od lat nutraceutyki i adaptogeny.
SLENDACOR® ma udowodnione klinicznie działanie sprzyjające redukcji masy ciała. Utrzymanie prawidłowej wagi to trudne zadanie, które wymaga wielu poświęceń. Dzięki formule roślinnej SLENDACOR® można z powodzeniem wspierać ten niełatwy proces. Pierwsze efekty widoczne są już po 14 dniach stosowania, z kolei konsekwentne 16-tygodniowe stosowanie to sprawdzony sposób wspomagający zrzucenie zbędnych kilogramów i wypracowanie sylwetki marzeń.
 

W skład zestawu SLIM PACK wchodzi wchodzi 9 różnych produktów, w tym START PACK, czyli zestaw bazowy, którego dokładny opis znajdziesz TUTAJ

Ale czy jest sens, aby płacić grube pieniądze za terapie, o których nic nie wiesz ? Dlatego mam dla Ciebie zaproszenie do grupy produktowej, gdzie zobaczysz efekty kuracji. Jak również możesz  dołączyć, do mojej grupy, na której dzielę się informacjami, doświadczeniami na temat holistycznego podejścia do zdrowia i odchudzania. Zapraszam na grupę Rozwijamy Zdrowe Nawyki.

W ramach tego pakietu uzyskasz produkty bonusowe na kwotę 390 zł. Prezentowana cena jest płatna w trzech ratach miesięcznych.

Wiem, że sytuacja jest obecnie trudna w niektórych przypadkach, dlatego możesz również skorzystać z wersji ekonomicznej.

Sekretem SHAPE CODE® Slim Shake jest SLENDACOR® – zastrzeżona mieszanka trzech ekstraktów roślinnych o klinicznie udokumentowanym działaniu. SLENDACOR® to składnik sprzyjający utracie wagi, co potwierdzają liczne badania, które przeszedł. Ta niezwykła formuła roślinna błyskawicznie Was zaskoczy. Pierwsze efekty widoczne są już po 14 dniach stosowania, a konsekwentna 8-tygodniowa kuracja to sprawdzony sposób na wypracowanie dobrej sylwetki !

Jesteście gotowi na wielkie zmiany, które pozytywnie wpłyną na Wasze życie? W takim razie podejmijcie wyzwanie i już dziś zacznijcie dbać o siebie z SHAPE CODE® Slim Shake. Czas start!

Zobacz również jaką niespodziankę przygotowaliśmy dla Ciebie na koniec i kliknij w poniższy film