Czy to ty ?

Jesteś liderem przemian, który ceni sobie kontrolę.

Jesteś potężnym wizjonerem, który pragnie wzrostu i ewolucji 

Jesteś zabawną i interesującą osobą i doceniasz najdrobniejsze rzeczy w swoim życiu 

Jesteś kimś, kto ma wysokie osiągnięcia, wysokie kwalifikacje i prawdopodobnie zdobył większość rzeczy, które chciał w życiu. Ale jakoś nadal, w środku nie odczuwasz  szczęścia.

Podczas gdy większość materiałów o przedsiębiorczości, biznesie, sukcesie, dotyczy tego, jak go zbudować, niewiele osób zwraca uwagę na zmagania, z którymi mierzysz się po jego osiągnięciu.

Sukces to często samotność.  Możesz uzależnić się osiągnięć. Możesz mieć wiele dokonań i w głębi ducha czuć się, jak osoba która na to wszystko nie zasłużyła i masz poczucie winy z tego powodu.

Masz kreatywny umysł i zawsze pytasz, co robimy dalej. Jesteś buntownikiem i wojownikiem. Kieruje tobą potrzeba wolności i przygody.

Masz silny (i stale rosnący) apetyt na ambitne rzeczy. Chcesz wywierać wpływ i pozostawić po sobie coś większego.

W Twoim życiu brakuje równowagi.

Jesteś osobą nieustępliwą. Dokonujesz odważnych wyborów, masz odważne myśli i podejmujesz odważne działania. Jednakże, pod maską, jesteś osobą łagodną, empatyczną.

W rzeczywistości, czasami powstrzymuje cię poczucie, że starasz się zadowolić ludzi wokół ciebie. To Twój wzorzec od bardzo długiego czasu. 

A ciemna strona Twoich działań jest taka, że zawsze pytasz “co dalej” – to nigdy się nie kończy.

Jesteś na niekończącej się misji wzrostu. Poruszasz się w szybkim tempie i jesteś ekspertem w rozwiązywaniu problemów. Przy tak szybkich obrotach kół i twojej zdolności do radzenia sobie z problemami, masz tendencję do unikania spraw, które nie osiągną wysokiego statusu problemu.

Płacisz za to wysoką cenę – Kosztem jest Twoje ciało, umysł, relacje i zdrowie.

Zaczynasz patrzeć w lustro, zastanawiając się, kim jest ta osoba. Nie  podoba Ci się to co widzisz. 

Bądźmy szczerzy, to jak wyglądasz i się czujesz wpływa na Twoją pewność siebie w sali konferencyjnej, sypialni i sposobie poruszania się przez całe życie.

Wiesz, że musisz coś zrobić, ale nie masz pojęcia, od czego zacząć ani w co wierzyć – jest tak wiele informacji.

Nieświadomie wpadasz w paradoks sukcesu, w którym jest więcej obowiązków, więcej oczekiwań i mniej czasu dla siebie, co prowadzi do tego, że Twoje zdrowie nie jest tak ważne, jak na nie zasługuje.

Jeśli to brzmi jak opis Twojej osoby, to powinniśmy porozmawiać na Linkedin, na Facebooku lub telefonicznie  + 48 799 991 485