Obecnie nie ma lekarstwa na astmę, ale leczenie może pomóc kontrolować objawy, tak abyś mógł prowadzić normalne, aktywne życie. Inhalatory, które są urządzeniami pozwalającymi na wdychanie leków, są głównym sposobem leczenia. W przypadku ciężkiej astmy konieczne może być także stosowanie tabletek lub innych metod leczenia. A jak leczyć astmę, jeśli chodzi o alternatywne metody ? Zobacz tutaj

Jak leczyć astmę ?

Naukowcy są zgodni, że otyłość i nadwaga, są ściśle połączone ze wzrostem ryzyka zachorowania na choroby serca. To ma bezpośredni wpływ na wzrost ryzyka zachorowania na astmę. Pojawia się pytanie jak leczyć astmę, gdy ktoś nie toleruje konwencjonalne leki ? Postaram się na to pytanie odpowiedzieć w tym tekście.

Astma

Astma utrudnia oddychanie. Wpływa to negatywnie na codzienne życie . Osoba cierpiąca na astmę wykazuje takie objawy jak: Kaszel. Duszność. Nadmierne pocenie się. Szybkie bicie serca. Ucisk w klatce piersiowej.

Ataki astmy mogą się różnić w zależności od przypadku. Aktywność fizyczna, alergeny, infekcje wirusowe prowadzą do częstych ataków astmy. Posiadanie rodziców lub rodzeństwa z astmą nie jest dla nas dobrym znakiem. Nasze szanse na zachorowanie na astmę wzrastają. Co więcej, istnieje wiele innych czynników przyczyniających się do powstania astmy.

„Jak leczyć astmę, gdy leki zawodzą ? Astmę zdiagnozowali u mnie ponad rok temu, było tak, ze dusiłam się bardzo mocno i często. Kilka razy w szpitalu pod tlenem leżałam. Praktycznie co chwile inhalator musiałam mieć przy sobie… męczyło mnie to bardzo, ponieważ głupie wejście po schodach na piętro mnie męczyło i dusiło 😕 ale odkąd zaczęłam suplementację z duo astma cofnęła mi się z bardzo silnej do astmy wysiłkowej 😍 (z 4 stopnia na 1 stopień) dzisiaj sporadycznie biorę wziewy tylko jak cwicze i to tez nie zawsze! ❤️ dla mnie to jest mega. Teraz włączam sunvital i wierze w to, że wyjdę z astmy całkowicie! 🥰❤️👌🏻 ” – źródło: DUOLIFE POMOGŁO-GREAT HELP

Więcej histori znajdziesz na nagraniu :

Historie wyjścia z ALERGII! Skuteczne metody na AZS, ASTMĘ, EGZEMĘ – to naprawdę możliwe!?

Jak leczyć astmę, gdy leki zawodzą ?

Witamina C : Przyjmowana w większej dawce 500mg witamina C może łagodzić nadaktywność dróg oddechowych.  Trzykrotna sugerowana dawka, zawierająca 1000mg dziennie może zmniejszyć konieczność stosowania steroidów bez pogłębienia objawów.

Oleje roślinne mogą poprawić funkcjonowanie płuc u osób cierpiących na powysiłkowy skurcz oskrzeli, jednak dawka musi być zwiększona trzykrotnie. Jak leczyć astmę w połączeniu z lekami ? Montelukast zapewnia podobnne korzyści, a kiedy podaje się obie substancje razem, efekty nie potęgują się. Oznacza to, że działają podobnie, więc jeśli nie tolerujesz konwencjonalnego leczenia, to o leje mogą okazać się świetnym wyborem.

Podczas badań witamina D podawana w dawce 1200 IU ograniczyła ataki astmy u dzieci, u których poziom witaminy D był zbyt niski. Dlatego warto postawić na suplementację witaminy D, zwłaszcza zimą.

Astma, obturacyjne zapalenie oskrzeli. Gdy mój synek miał 2 lata zdiagnozowano przewlekłe obturacyjne zapalenie oskrzeli, astmę i alergię wziewno-pokarmową. Nie ruszał się z domu bez leków (różne stężenia w zależności od nasilenia duszności). W domu.. w samochodzie.. w plecaku.. wszędzie „pod ręką ” mieliśmy 77 wziewy. Wszystkie dodatkowe zajęcia (basen, piłka, rower, koszykówka) musiał sobie odpuścić. 6 tygodni stosowania Duo i…..rewelacja.. Wszystkie objawy ustąpiły!!! Dziękuję DuoLife. � – żródło: Księga Zdrowia

Ważne linki i uwaga

Punkt pierwszy.
Zawarte tu treści mają charakter informacyjny. O poradę zawsze pytaj swojego lekarza, naturopatę lub farmaceutę. Ja nie doradzam i nie diagnozuję, jeśli spróbujesz to na własne ryzyko. Mogę napisać co ja próbowałem i co działało na naszych klubowiczów i co mądrzy ludzie mówią o próbowaniu różnych rzeczy, ale nie mogę i nie chcę Cię diagnozować. Wiem, że dla stałych czytelników są to rzeczy oczywiste, ale ktoś może wejść po raz pierwszy i możemy się nie zrozumieć Punkt drugi.

Rzeczy, o których będę pisał to wsparcie w leczeniu. Nutraceutyki i leki są do siebie bardzo podobne. Pora zmienić punkt widzenia i zacząć traktować nutraceutyki jako pełnoprawną dziedzinę.  Nie chcę, żebyście myśleli o rezygnacji z leczenia, które zalecił Wam lekarz czy cokolwiek innego. Nie mogę zagwarantować, że to zadziała w Twoim przypadku. Ale jeśli do Nas dołączysz, to zyskasz dostęp do infolinii medyczno- produktowej. Możesz połączyć śię z naszym lekarzem, który doradzi Ci najlepsze rozwiązania.

Punkt trzeci.
Wybrałem nutraceutyki, które są dostępne, są normalnymi, legalnie sprzedawanymi suplementami diety lub ziołami (z bardzo niewielką ilością skutków ubocznych w stylu pokrzywy). Nie znajdziecie tu leków, ale to, co jest normalnie dostępne, dopuszczone do użytku i moim zdaniem wartościowe i co możesz kupić w Naszym sklepie.

 

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *