Duolife opinie na temat tej polskiej firmy oraz softmarketingu są różne. Od skrajnie negatywnych po hurra pozytywne. Sam współpracuję z Duolife, ale zanim rozpocząłem działania, zrobiłem research. Szukałem informacji, aby nie popełnić błędów i nie związać się z firmą, która będzie nastawiona na działania czysto MLMowe.

Ostatecznie moje działania skierowały się w kierunku tworzenia społeczności przedsiębiorców oraz ludzi sukcesu, nastawionych na zdrowy styl życia i poprawę jakości życia. Dodatkowo zauważyłem, że ciekawą formą jest marketing afiliacyjny. Promowanie produktów i zarabianie na tym, bez nagabywania i spamowania wśród członków rodziny i znajomych.

Z połączenia Softmarketingu i marketingu afiliacyjnego, narodził się model biznesu online, który nazwałem Softmarketingiem afiliacyjnym ( Affiliate SoftMarketing ). WIęcej na ten temat dowiesz się z mojej strony na ten temat. Kliknij tutaj jeśli chcesz poznać SoftMarketing Afiliacyjny.

Softmarketing i Duolife opinie negatywne

Softmarketing jest dzisiaj na topie. Osoby działające w tym modelu znajdziesz na Instagramie, YouTube, LinkedIn i Facebooku. Część osób działa offline, w sposób tradycyjny dzowniąc do znajomych i rodziny.

Niestety większości ludzi nie udaje się praca w tym modelu. To oni bardzo często rozpowszechniają negatywne opinie, gdyż działając „po swojemu” nie odnieśli sukcesu. Spam. Rekrutowanie oparte na obiecywaniu „złotych gór” po miesiącu „działania”. Liczenie na to, że samo się zrobi. To najczęstsze przyczyny niepowodzeń i źródło frustracji.

Z drugiej strony , w większości przypadków Duolife opinie negatywne są niezasłużone. Skupmy się na ostatnich kilkunastu miesiącach. Okresie pandemii. Przez ten czas do firmy dołączyło ponad 72 tysiace nowych Klubowiczów. 

Każdy człowiek jest inny. Każdy ma inną mentalność i potencjał. Softmarketing może pomóc Ci poprawić jakość życia, ale to jest całkowicie Twoja decyzja, jak do tego dążysz.

Większość ludzi nie osiaga sukcesu, ponieważ nie uważają, że to działa. Mają negatywne myśli. Słuchają negatywnych myśli swoich przyjaciół lub członków rodziny.

Wiele osób działa w sposób tradycyjny, MLM-owy. Spotyka się z drugą osobą i przekazuje jej informacje na temat produktu. Często jest to w formie prezentacji. W cyfrowym świecie, kiedy sprzedaż jest konwertowana za pomocą jednego kliknięcia, brzmi to bardzo niezręcznie i czasochłonnie. Dlatego warto korzystać z Wirtualnego Prezentera, czyli systemu, który pozwala skalować czas i zautomatyzować proces rozwijania biznesu online.

Odtwórz wideo

Duolife opinie : To wymaga dużo czasu i odporności psychicznej

W tradycyjnym modelu działania MLM musisz nastawić się na rozmowę z wieloma ludźmi. Musisz poprosić ich o zakup towarów firmy, której nazwy wcześniej nie słyszeli. W ciągu dnia jesteś w stanie zrobić maksymalnie 3 prezentacje, co zabierze CI kilka godzin. Bez wątpienia jest to czasochłonne, a do tego najczęściej usłyszysz NIE. TO praca oparta na prowizji, gdzie musisz pamiętać, że każda dobra rzecz wymaga czasu.

Odmowy to naturalna rzecz w Softmarketingu. Dlatego jeśli nie spotykasz się z odrzuceniami to prawdopodobnie nie działasz i się nie rozwijasz. Możesz przedstawić koncepcję firmy 10 znajomym i otrzymać 10 odmów. Bądź na to gotowy/a jeśli planujesz zainwestować swój czas.

Mimo to ludzie działają, społeczność Duo Life rozwija się. Przez okres pandemii firma wypłaciła swoim partnerom biznesowym prawie 94 miliony netto.

Duolife opinie : To SPAM i działanie bez wsparcia

Nie wiem, czy próbujesz czegoś nowego, jakie masz doświadczenia, ale tu również możesz ponieść porażkę. Podobnie jest z biznesami, które rozpoczęły działalność, ale niestety nie udało im się. Bardzo często zaczynają się wówczas dwie ścieżki działań. Pierwsza polega na spamowaniu, wysyłaniu skopiowanych wiadomości do wszystkich znajomych, Druga polega na rezygnacji z działań i rozpowszechnianiu informacji, że to piramida, która polega tylko na rekrutacji.

Często wiąże się to osobą „sponsora”. Osoba, która zapoznała Cię z koncepcją Softmarketingu lub zaprosiła na jakieś wydarzenie, jest „sponsorem”. Może on pokazać Ci projekt, być świetnym człowiekiem, ale nie niekoniecznie być dobrym mentorem. Tak jak każdy się uczy, tak i Twój sponsor może być w trakcie procesu uczenia sięj. Jedyne co możesz zrobić to podążać za mentorem swojego sponsora, bo może się zdarzyć, że kiedy porozmawiasz z kimś doświadczonym, poczujesz różnicę i chęć do działania. Przykładowo działam z Łukaszem Kołodziejem, którego możesz poznać z nagrania. To one jest moim mentorem, więc jeśli ja czegoś nie wiem, to on na pewno CI pomoże.

Duolife opinie : Budujesz cudzą markę

Dla wielu osób minusem jest to, że rozwijasz markę Duolife, zamiast rozwijać swoją własną. Wielu osób, jak ja, staje się cyfrowymi przedsiębiorcami, ponieważ chcą mieć większą kontrolę nad swoim życiem i finansami. Jako pracownik, twoja ciężka praca sprawia, że twój pracodawca jest bogaty. Kiedy stajesz się przedsiębiorcą, twoja ciężka praca ma budować twoją firmę, aktywa, które wynagradzają cię przez wiele lat.

Działając profersjonalnie, inwestujesz ogromną ilość czasu, pieniędzy i wysiłku, aby promować produkty Duo Life. W zamian za to, zarabiasz procent od obrotu Twojej społeczności. Jeśli zostaniesz pełnoetatowym partnerem biznesowym, możesz wybrać produkty, które promujesz, pracować z dowolnego miejsca i zarabiać tyle pieniędzy, na ile pozwalają Ci Twoje umiejętności. Dlatego ważne jest aby firma była wiarygodna.

 

Odtwórz wideo

Duolife opinie : niskie prowizje

W marketingu afiliacyjnym jesteś zależny od firmy, która prowadzi program partnerski, który promujesz. Jeśli firma znika, przestaje działać w ten sposób – masz pecha. Ponadto, za każdym razem, gdy dokonasz sprzedaży, program partnerski zarabia większość przychodów. Co ważne w przyszłości klient, którego pozyskałeś staje się klientem firmy. Ty nic już z tego nie masz. Dlatego powstał pomysł na połączenie marketingu afiliacyjnego i Softmarketingu.

Co to jest Momentum? Momentum to magia sprzedaży bezpośredniej - MLM - marketingu sieciowego. Święty Graal". Potrzebujesz dużo "Momentum" w swojej karierze w sprzedaży bezpośredniej. Momentum jest trudne do zbudowania, ale łatwo je stracić....

Z mojego doświadczenia wynika, że stawki prowizji sa dosyć niskie i mogą wynosić nawet 1%. To niewiele za Twoją pracę. W Duolife w ramach programu afiliacyjnego masz około 40% prowizji. Dodatkowo, jeśli klient kupi produkt w przyszłości to jako klient preferowany lub klubowicz Ty znów zarobisz.

Dlatego właśnie postawiłem na takie rozwiązanie. Tym bardziej, że firma jest w Momentum. To oznacza dynamiczny rozwój. Więcej na temat Naszego Projektu dowiesz się z nagrania dotyczącego Biznesowych Klubów Zdrowia, które poprowadził współpracujący ze Mną – Łukasz Kołodziej.

Duo Life opinie : To soczki

O tym dlaczego te „soczki” są wartościowe pisałem w artykule : Dlaczego suplementy nie działają? 

Wiele suplementów zawiera składniki ziołowe. Część producentów pisze na opakowaniu, że ich suplement zawiera jakiś tam wyciąg ziołowy, tymczasem w składzie mamy siano. Siano i odpad z linii produkcyjnej. Dlatego warto sprawdzić, posiłkując się wartością DER. Surowce ziołowe mogą mieć różną jakość. Nas interesuje jakość farmaceutyczna. I taką znajdziesz w Duo Life.

Linki i nagrania

Dlaczego Duo Life opinie ma negatywne i pozytywne być może już wiesz, ale ja zapraszam Cię na kolejną stronę z której dowiesz się, dlaczego współpracujemy  z Nimi. Kliknij w obrazek i zapraszam