Jeżeli tu jesteś to mam nadzieję, że jesteś już po zapoznianiu się z opiniami, które pojawiają się w kontekście współpracy z Duo Life. 

W tym miejscu chciałbym pokazać Ci zalety płynące ze współpracy z Nami i Klubem Duo Life. Chcę również przedstawić Ci moją koncepcję na temat łączenia marketingu afiliacyjnego oraz Softmarketingu

 

Z Duo Life idziesz w górę

Czy naprawdę można zarabiać w Softmarketingu, współpracując z Duo Life ? Krótka odpowiedź brzmi: tak. Jednak nie każdy osiąga wysokie zarobki w ciągu pierwszego roku. Podobnie jak w biznesie tradycyjnym, niektórzy ludzie nie zarabiają w ogóle.

Softmarketing korzysta z modelu korporacyjnego, związanego z awansami. Zobacz jak to wyglądało na przestrzeni ostatnich miesięcy w firmie Duo Life. Jak wiesz z poprzedniej strony dołączyło ponad 70 tysięcy Klubowiczów, więc prawie co 5 osiągnął już wyższa pozycję i zaczął zarabiać. Część osób w ogóle nie ma zamiaru działać biznesowo, a jedynie korzystać z produktów.

 

Wybrane zalety pracy w referral marketingu : Brak ograniczeń terytorialnych i możliwość budowania swojego biznesu na rynkach zagranicznych, Bezpłatny dostęp do cennej wiedzy i szkoleń, materiały reklamowe przygotowywane są przez firmę Produkt dostarczany jest w ciągu 48 godzin z magazynu, Nie ma potrzeby zamawiania materiałów eksploatacyjnych, przesyłka jest realizowana przez firmę do Twojego klienta, Oszczędzasz na własnych zakupach produktów, które już gdzieś kupujesz, biznes z niskim kapitałem na start, trend zakupów e-commerce, partnerski sklep internetowy od zaraz, rozwój osobisty i zdobycie cennych umiejętności, takich jak komunikacja, sprzedaż, budowanie zespołu, sposób na dodatkowe źródło dochodu, regularne wynagrodzenie za raz wykonaną pracę (klienci wracają po ponowny zakup, gdy są zadowoleni, a produkt się skończył)

Początek działań z Duo Life i Well Business Club

DuoLife to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Stworzona z wyjątkową starannością o najdrobniejsze detale, z każdym dniem umacnia swoją pozycje na polskim rynku.

Program partnerski jest przeznaczony dla Klubowiczów, klientów Duo Life, dlatego na początku zarejestruj się i dokonaj zakupu za minimum 250 punktów. Może to być na przykład Duo Life Dzień i Noc

Wystarczy wejść w link https://hdbpolska.myduolife.com/register/initial.html

DuoLife to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Stworzona z wyjątkową starannością o najdrobniejsze detale, z każdym dniem umacnia swoją pozycje na polskim rynku.

Następnie zacznij dzielić się materiałami, poprzez linki afiliacyjne. Są to linki przypisane do Twojego konta. Prowadzą one do produktów, artykułów na temat Duo Life, webinarów, wydarzeń. Osoba, która otrzyma od Ciebie taki link, lub kliknie w niego zostanie do Ciebie przypisana. Nawet jeśli nie dokona zakupu od razu, to zobaczy reklamy np. przed filmikami YouTube.

Zbuduj społeczność, zainteresuj w ciągu pierwszego miesiąca kilka osób a otrzymasz dodatkowe korzyści finansowe.

Wskazówki do budowania społeczności VIP: Lejek, lejek, lejek. Wszystkie drogi powinny prowadzić do twojej Społeczności Duo Life, jeśli to właśnie tam będziesz prowadził większość działań związanych z budowaniem swojego biznesu. Tzn. zamiast kierować ludzi do linku sprzedażowego, wyślij ich do swojej Społeczności VIP, gdzie będziesz świadczył usługi, a nie sprzedaż. Jest to o wiele bardziej efektywny sposób sprzedaży. Robię wiele imprez online, aby zbudować moją społeczność online. Mam nawet specjalną promocję na koniec każdej imprezy, aby zachęcić ludzi do sprawdzenia mojej grupy. Zaangażuj się w inne grupy online i zacznij budować tam relacje. Po nawiązaniu kontaktu z członkami grupy, szukaj okazji, aby zaprosić ich do swojej grupy. To zawsze powinien być ich wybór, aby dołączyć, ponieważ doprowadzi to do bardziej zaangażowanej społeczności. Kiedy śledzisz sprzedaż, zaproś swoich poprzednich klientów do sprawdzenia swojej grupy Duo Life. Osobiste zaproszenia będą zawsze najlepiej odbierane, nie dodawaj ich tak po prostu.
Chcesz postępować zgodnie z zasadą 80/20. 80% Twoich postów powinno być angażujące, a 20% powinno skupiać się bezpośrednio na sprzedaży i rekrutacji. Gorąco polecam iść "LIVE. FB jest bardzo przychylny wideo na żywo i jest to niesamowity sposób, aby połączyć się z członkami swojej grupy. Zastanów się nad tematem swojej grupy i nad tym, w co zaangażują się Twoi odbiorcy. Dla mnie, skupiam się na modzie codziennej. Więc moje posty będą dotyczyły stylizacji, a następnie innych tematów uzupełniających, którymi interesuje się moja grupa docelowa. Zawsze miej jasny obraz swojej grupy docelowej, tak abyś mógł jej służyć. Bądź sobą!
Częścią społeczności Duo Life jest to, aby ludzie mogli Cię poznać, więc wpuść ich do swojego życia i świata. Jeśli jesteś nerdem, pokaż tę stronę. Jeśli jesteś super stylowy, podziel się kilkoma wskazówkami. Jeśli uwielbiasz gotować, daj tutoriale. Im bardziej się otworzysz i będziesz sobą, tym głębsze będą relacje, które nawiążesz. Daj wartość dodaną swoim klientom poprzez tę grupę, tak aby chcieli zostać i aby nowi ludzie chcieli ją sprawdzić. Możesz to zrobić poprzez sprzedaż akcji w grupie, oferowanie specjalnych promocji, podglądanie nowych premier, itp. Ostatecznie są tam, ponieważ kochają twój produkt, więc będą zachwyceni możliwością zdobycia specjalnych produktów od ciebie. Obrazy są królem. Niezależnie od produktu, który sprzedajesz, obrazy będą co chwyta uwagę ludzi, gdy są one przewijanie przez ich paszy.

Jakie słowo jest przypisane do startu w Softmarketingu ?

SZYBKO. 

Tak właśnie większość ludzi chce iść w tym biznesie, i słusznie. Ten biznes lubi prędkość

Ale musisz mieć system lub proces, aby się tam dostać. Dlatego na starcie otrzymujesz przypisanego opiekuna, który powie Ci o wszystkim – o szybkim sposobie na szybki start i sprawienie, że będziesz działać efektywnie.

SZYBKI START Szkolenie dla nowych dystrybutorów MLM SZYBKO. Tak właśnie większość ludzi chce iść w tym biznesie, i słusznie. Ale musisz mieć system lub proces, aby się tam dostać. To właśnie o tym jest to szkolenie - o szybkim sposobie na szybki start i sprawienie, że coś się wydarzy.

Poznaj Soft Marketing Afiliacyjny

Nie działam w oparciu o MLM. Znajomym i rodzinie opowiadam o projekcie, gdy chcą się dowiedzieć dlaczego tak świetnie się czuję i co robię biznesowo. Stawiam na marketing afiliacyjny i działania online. Uczę mój zespół technik sprzedaży, budowania marki osobistej oraz działań w w social mediach. 

Stawiam również na rynki międzynardowe, dlatego pwostała strona https://wellbusinessclub.com , która ma na celu budowanie społeczności anglojęzycznej i nie tylko. Na temat mojego modelu działań dowiesz się więcej z Soft Marketing Afiliacyjny

t może być kuszące, aby dołączyć do MLM, być może, aby zarobić trochę dochodu na boku. Możesz też potraktować to jako krok do rozpoczęcia własnej działalności. Jednak, aby faktycznie zarabiać pieniądze z MLM jest trudne. Powinieneś rozważyć: Ile kosztuje przystąpienie do MLM (może to oznaczać zakup drogiego zestawu startowego lub zakup akcji z góry) Ile trzeba sprzedać, aby zarobić na zwrot kosztów zestawu startowego Ile trzeba sprzedać miesięcznie, aby zacząć zarabiać prowizję Ile czasu trzeba poświęcić pracy, aby zarobić tę prowizję. Czy Twoja stawka godzinowa jest nawet blisko płacy minimalnej? Jeśli istnieje minimalna kwota, którą musisz sprzedać każdego miesiąca, aby pozostać przedstawicielem MLM Ile produkty kosztują dla klientów, aby kupić. Gdybyś był potencjalnym klientem, czy myślałbyś, że są one dobrej wartości? Czy może szukałbyś alternatyw o lepszej wartości? Ile osób jest już przedstawicielami tego samego MLM w Twojej okolicy? Może być trudno sprzedawać produkty w Twojej okolicy, jeśli masz zbyt dużą konkurencję. Czy musisz rekrutować ludzi do firmy, aby zarobić więcej pieniędzy?
Praktycznie wszystkie firmy oferujące program samochodowy, jako część planu biznesowego, czy jako formę dodatkowego bonusu za osiągane wyniki, mówią, że mają najlepszy z możliwych. Jest to zawsze subiektywne podejście, ale co by było gdyby firmy mówiły: “Może nie mamy najlepszego na rynku planu samochodowego, ale warto z nami współpracować” Dlatego trzeba coś porównać do czegoś! Co zatem porównywać? Zadaj sobie poniższe pytania, zanim weźmiesz jakieś auto od firmy z którą współpracujesz: 1. Jaka jest wymagana ilość obrotu na poszczególne poziomy programu samochodowego?
po sześciu miesiącach możesz mieć Mercedesa" Ale jak to jest naprawdę? Zazwyczaj samochody są "leasingowane" - co oznacza, że trzeba za nie płacić w ratach leasingowych. Jest to trochę jak kupowanie samochodu na kredyt - dostajesz samochód, ale płacisz za niego co miesiąc. Całość lub część tej opłaty pokrywa firma MLM - jeśli utrzymujesz odpowiedni poziom obrotów. Jeśli nie - dopłacasz z własnej kieszeni. Czasami zdarza się, że ktoś dostaje samochód bez płacenia jako nagrodę za osiągnięcie pewnego poziomu, ale musi to być poziom stosunkowo wysoki, osiągnięcie, które nie przychodzi łatwo. Często takie samochody oklejone są reklamą firmy. Mniej lub bardziej dyskretnie. Dzięki temu ich kierowcy świadczą usługi reklamowe dla danej firmy.

Duo Life nagradza swoich Partnerów w ramach Program ów Samochodowych. Sukces. Prestiż. Styl. Klasa. Jako Partner Biznesowy, prowadzenie luksusowego Mercedesa może być osiągnięte już po pół roku działań w ramach Softmarketingu Afiliacyjnego.

Przez okres pandemii z tego Programu skorzystało prawie 200 nowych osób. A to tylko dlatego że dzielisz się wiedzą, szkolisz innych i budujesz odpowiednią markę osobistą. A jeśli nie po 5 miesiącach, a po półtora roku ? Czy uważasz, że nadal warto ? Moim zdaniem tak.

Firmy MLM / Network Marketingowe nagradzają swoich Współpracowników / Dystrybutorów Programami Premiowymi za samochody. Sukces. Prestiż. Władza. Styl. Klasa. Jako Współpracownik Talk Fusion, prowadzenie luksusowego Mercedesa może być osiągnięte po zdobyciu rangi 3-Star lub wyższej. Kiedy nasi współpracownicy zakwalifikują się do naszego niesamowitego programu motywacyjnego Mercedes Madness, Talk Fusion zapłaci im za zakup lub leasing luksusowego, nowego, srebrnego Mercedesa-Benz klasy C; istnieje nawet możliwość, abyśmy kupili Ci ten samochód od ręki*!

Buduj społeczność Well Business Club

Buduj z Nami społeczność, pisz posty, rób webinary. Nauczę Cię jak działać na rynkach międzynarodowych, jak i w Polsce. Dowiesz się jak wykorzystać mailing oraz pozyskiwanie klientów w ramach cold mailingu i networkingu.

Atutem jest praca online oraz fakt, że ten biznes jest skalowalny. Możesz pracowac z każdego miejsca na świecie. A dodatkowo korzystać z wycieczek opłaconych przez Duo Life. Zobacz ilu Klubowicżór zakwalifikowało się na taki wyjazd marzeń

DuoLife Trip to świetna okazja, by w gronie znajomych spędzić mile czas w luksusowych warunkach w wielu miejscach na świecie. Już od pozycji Menadżera Regionalnego w planie marketingowym DuoLife raz w roku czeka Cię wycieczka do jakiegoś kraju Europejskiego byś mógł w blasku słońca i przy dobrej zabawie wypocząć po dobrze wykonanej pracy. Jesteśmy zakwaterowani zazwyczaj w cztero- lub pięciogwiazdkowych hotelach w systemie all inclusive czyli wszystko w cenie. Koszt takiej wycieczki dla osób kwalifikowanych w całości pokrywa DuoLife. Od pozycji Dyrektora Regionalnego czekają na Ciebie dwie wycieczki w roku, na jedną jedziesz z menadżerami a na drugą dyrektorską możesz zabrać osobę towarzyszącą do najbardziej egzotycznych miejsc na świecie. Do zobaczenia na DuoLife Trip
Co roku firma DuoLife zabiera swoich klubowiczów od rangi Menadżera Regionalnego na luksusową wycieczkę. W ubiegłym roku była Grecja, a teraz luksusowy pięciogwiazdkowy hotel w Turcji, to nagroda za dobrze wykonaną pracę, a kilkaset osób pozytywnie nakręconych w jednym miejscu to gwarancja dobrej zabawy.
Zwiedzaj Najpiękniejsze Miejsca na Świecie w Świetnym Towarzystwie Wycieczki dla dyrektorów DuoLife to prawdziwa uczta dla zmysłów i ciała. Egzotyczne miejsca, luksusowe hotele, w towarzystwie bliskiej Ci osoby oraz gromada pozytywnie zakrtęconych osób. Jest takie powiedzenie, "nie ważne gdzie, ważne z kim" W DuoLife nie uznajemy kompromisów, dla nas ważne jest gdzie i z kim i wszystko jest na najwyższym standardzie.