Dlaczego suplementy nie działają?

Dlaczego suplementy nie działają? WIąże się to ze słabą wchłanialnośćią, toksynami w organizmie, czy po prostu tanimi, słabej jakosci produktami.

W życiu wielu osób nadchodzi ta chwila, gdy jesteś zmęczony przyjmowaniem leków, które leczą tylko objawy. Wówczas chcesz zastosować bezpieczne, naturalne podejście.. Być może próbowałeś już jakiegoś programu suplementacyjnego, ale nie byłeś zadowolony z rezultatów. Dlaczego suplementy nie działają?

Jest to problem, o którym słyszę bardzo często, ale może być kilka powodów,że nie jesteś zdrowszy mimo przyjmowania suplementów.

Poznaj powody dlaczego suplementy nie działają

Być może kupujesz gorszej jakości, źle wyprodukowany produkt. Wokół jest ich mnóstwo. Niestety, wielu producentów koncentruje się na cenie, a nie na jakości produktu. Używają oni tanich składników odżywczych, które mają słabą wchłanialność. Ty, jako konsument, tracisz. Jeśli nie wiesz, czego szukać na etykiecie, możesz zapłacić za produkt, który nie pomoże Ci. Uważaj na suplementy sprzedawane w dużych sklepach dyskontowych. Najczęściej, te produkty skupiają się tylko na cenie, a nie na jakości.

Stosuj się do zaleceń

Drugim powodem braku wyników może być brak stosowania się do zaleceń. Zdajesz sobie zapewne sprawę, że nie możesz chodzić pięć minut dziennie lub robić tylko pięć pompek i liczyć na sylwetkę kulturysty. Aby odnieść korzyści, o których marzysz, trzeba chodzić co najmniej 20-40 minut lub robić 20-40 pompek dziennie. Dlaczego więc tak wiele osób przyjmuje tylko jedną kapsułkę “czegokolwiek”, skoro zalecana, profilaktyczna dawka to dwie do trzech kapsułek, dwa razy dziennie?

Prostą zasadą dla większości suplementów diety jest to, że opakowanie powinno wystarczyć na około miesiąc. Na przykład, jeśli opakowanie zawiera 60 kapsułek, zazwyczaj bierzesz dwie dziennie. Jeśli opakowanie zawiera 180 kapsułek, zalecana dawka to prawdopodobnie sześć dziennie, chyba że jest to butelka o rozmiarze “ekonomicznym”. Zbyt wiele osób myśli, że dostaje sześciomiesięczny zapas czegoś, co zawiera 180 kapsułek, nawet jeśli zalecana dawka mówi “sześć kapsułek dziennie”. Właściwe dawkowanie, podobnie jak ćwiczenia, jest kluczowe w procesie powrotu do zdrowia.

Alergie pokarmowe ?

Trzeci problem jest ściśle związany z pierwszym, ale zamiast gorszych surowców, możesz mieć “ukrytą” alergię pokarmową na jeden lub więcej składników. Powszechnymi alergenami pokarmowymi, z którymi możesz mieć problem, są nabiał, pszenica, kukurydza, soja i orzeszki ziemne. Czytaj swoje etykiety. Nie trzeba wiele, aby wywołać reakcję, która może zakłócić wchłanianie tego suplementu. Zdziwiłbyś się, jak wrażliwe jest ciało i jak łatwo reaguje na niektóre skłądniki.

Oczyść organizm i zadbaj o układ trawienny

Innym powodem, który jest bardzo powszechny, jest niewydolność układu trawiennego. Jeśli ciągle zmagasz się z niestrawnością, zgagą i innymi problemami jelita drażliwego, jak możesz oczekiwać, że strawisz i wchłoniesz składniki odżywcze, które pomogą Twoim stawom, alergiom, układowi odpornościowemu lub hormonom? Zajmij się najpierw tymi problemami trawiennymi i wyeliminuj je; w przeciwnym razie możesz zmarnować mnóstwo pieniędzy na suplementy, które nie są wchłaniane. To, że coś połknąłeś, nie oznacza, że Twój organizm to wchłonął! To samo dotyczy naszego systemu oczyszczania. Jeśli zmagasz się z zaparciami lub biegunkami, coś jest nie tak i przyczyniasz się do toksycznego przeciążenia i zatrucia swojego organizmu.

Gdybym miał jeszcze raz wchodzić na drogę zmian, zacząłbym od detoksu, poprzedzając go dwutygodniowym okresem jedzenia produktów roślinnych. Dlaczego? Bo detoks przynosi szybkie rezultaty. Czujemy je i to stanowi doskonały bodziec do dalszych zmian.
Czyszcząc się od środka, regulujemy też organizm i sprawność naszego układu pokarmowego. Po detoksie składniki odżywcze lepiej się wchłaniają, a układ trawienny nie sprawia żadnych problemów. Ze zdrowego jedzenia i suplementów czerpiemy zatem, od samego początku, jeszcze więcej korzyści.

Rozwiązaniem będzie PROGRAM OCZYSZCZAJĄCY ORGANIZM Z TOKSYN, KTÓRY ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Suplementy nie załatwią wszystkiego

Suplementy to tylko element holistycznnego podejścia do życia. Skuteczne oczyszczanie z toksyn, sprawność fizyczna, świadome odżywianie, stress management, czyli praca ze stresem i umysłem to pozostałe kluczowe elementy. Być może trzeba wprowadzić inne zmiany w stylu życia, takie jak spożywanie pokarmów, które utrzymują poziom cukru we krwi na stabilnym poziomie. Nie rezygnuj z posiłków! Trzymaj się z dala od przetworzonej, rafinowanej żywności. A może by tak podjąć świadomy wysiłek w celu zmniejszenia stresu w swoim życiu? Zacznij ćwiczyć i dobrze się wysypiaj. Nie możemy pokładać całej naszej wiary w suplementach.

Nigdy nie pokonamy żadnego wyzwania zdrowotnego, jeśli nie zrównoważymy poziomu cukru we krwi (insulina i glukagon) i hormonów stresu (kortyzol, adrenalina, DHEA). Nigdy nie zrównoważysz swoich hormonów rozrodczych (estrogen, progesteron, testosteron), jeśli nie zrównoważysz swoich hormonów stresu, a nigdy nie zrównoważysz swoich hormonów stresu, jeśli nie zrównoważysz swojego poziomu cukru we krwi!

Dlaczego suplementy nie działają?  Ważne jest. aby nauczyć się jak czytać etykiety suplementów diety.

Zdrowie i choroba to proces

Nie ma żadnej “magicznej” pigułki. Byłoby miło połknąć tylko jedną pigułkę na wszystko, co ci dolega, ale realistycznie rzecz biorąc, to nie jest sposób, w jaki staniesz się zdrowszą osobą. Zbyt często ludzie łykają produkty na konkretne dolegliwości, takie jak cukrzyca, zapalenie stawów, osteoporoza, PMS, prostata, tarczyca czy menopauza, nie zajmując się najpierw innymi problemami, które ostatecznie prowadzą do poważnych dolegliwości zdrowotnych.

Nie budzimy się pewnego dnia z poważnym problemem, takim jak jelito drażliwe, alergie, wysokie ciśnienie krwi, utrata libido, czy jakakolwiek inna choroba zwyrodnieniowa lub autoimmunologiczna. Prawdopodobnie twoje ciało dawało ci wiele małych wskazówek: takich jak niestrawność, zmęczenie, problemy trawienne, łaknienie, przyrost wagi, drażliwość, wypadanie włosów, trudności z koncentracją lub snem. To mówi nam, że coś nie funkcjonuje prawidłowo.

Przywrócenie zdrowia to kwestia najpierw przywrócenia normalnego funkcjonowania. Najlepsze rezultaty, jakie widziałem, pochodzą od ludzi, którzy stosują się do prostego programu, który obejmuje wszystkie powyższe kwestie. Nie ma znaczenia, na co się skarżysz – może to być zmęczenie, przyrost wagi, uderzenia gorąca, choroba serca, artretyzm lub inna choroba zwyrodnieniowa lub autoimmunologiczna. Chodzi o to, że zanim zaczniesz połykać jakąś magiczną pigułkę, musisz się upewnić, że wszystkie kluczowe obszary (trawienie, detoks, hormony, cukier we krwi) funkcjonują prawidłowo. W przeciwnym razie możesz wpaść w “błędne” koło, w którym jeden system wytrąca z równowagi inny system.

co zrobić, aby suplementy działały efektywnie ?

Jeśli chcesz poszerzyć wiedzę, na temat tego dlaczego suplementy nie działają, to oglądnij nagranie na ten temat. Znajdziesz je TUTAJ.

Zapraszam do mojego sklepu

Zapraszamy Państwa do świata Well Business Club. To świat, w którym w centrum znajduje się człowiek. Naszym celem jest poprawa jakości życia, zdrowia i samopoczucia każdej osoby, która do niego trafia. Wybieramy to, co najlepsze z natury, aby pomóc Ci jeszcze skuteczniej dbać o zdrowie, urodę i finanse.

Nasz klub oferuje Ci wiele korzyści:
✅ nagrody za regularne zakupy
✔ prezenty w ramach Bonusu Lojalnościowego o wartości do 350zł
✅ rabaty nawet do 40%
✔ możliwość zbierania punktów i wymieniania ich na pieniądze lub przyszłe zakupy
✅ własne konto, numer i sklep internetowy
✔ wirtualny prezenter

Aby dołączyć należy wypełnić formularz rejestracyjny i zrobić zakupy za minimum 250 punktów. Możesz kupić zestaw nutraceutyków na Dzień i na Noc. oraz otrzymać mailowe potwierdzenie rejestracji.

Zapraszam do Mojego Sklepu, jeśli chcesz poznać produkty. A jeśli chcesz kupować 40% albo nawet 90% taniej to zarejestruj się poprzez TEN LINK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *