Bądź liderem zmian

Bądź liderem Zmian

Masz potencjał, by zmienić swój świat. Ale kluczem do odblokowania tego potencjału jest Twój rozwój. Bądź liderem zmian i spraw, aby każdy dzień był wyjątkowy. Dlatego angażuję się w dostarczanie Ci treści i zasobów, których potrzebujesz, aby stać się lepszą wersją siebie. Pomogę Ci wprowadzać właściwe zmiany, które zmienią Twoje życie.

Mam na imię Krzysztof i chcę być Twoim przyjacielem. Chcę, żebyś wykorzystał swój potencjał. Chcę pomóc ci zmienić świat.

Gdy wieją wichry zmian, jedni budują mury, inni budują wiatraki.

Przysłowie chińskie

Po miesiącach przemyśleń i poszukiwania siebie, w końcu przed Tobą efekt końcowy.

Do wszystkich, którzy byli ze mną od marca – dziękuję za wsparcie.

Witam serdecznie nowe osoby. Czujcie się jak u siebie w domu – szykuje się interesująca podróż, w której nie będę Waszym przewodnikiem, a towarzyszem podróży. To Ty wiesz, gdzie chcesz się znaleźć i jakie przygody po drodze przeżyć.

Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie tu coś wartościowego. Dołącz do mnie w tej przygodzie życia i wdrażaj w życie nowe nawyki.

Teraz szybko omówię, o czym będę tu pisał.

Bądź liderem z #rozwijamyzdrowyzbiznes – czyli z kim ?

Jesteśmy niezwykłą społecznością, która chce, aby pozytywne zmiany, które wprowadzamy były zauważalne. Dbamy przy tym o zdrowie, aby świetnie wyglądać w ubraniu… lub bez niego.

Chcę pomóc 50 tysiącom osób – pośrednio lub bezpośrednio- zmienić swoje życie w zakresie zdrowia, rozwoju osobistego, relacji lub finansów. To moje marzenie, które chcę zrealizować najpóźniej do moich 40-tych urodzin w marcu 2026 roku.

Ambitnie ? Możliwe…

Bycie niezwykłym nie jest jednak dla kogoś, kto ma ograniczony umysł i nie chce wykraczać poza swoje z góry założone granice.

Niezwykłe życie wiąże się z koncentracją na umyśle, ciele, duchu i emocjach.

Bądź liderem zmian
Bądź liderem zmian

Co na stronie ?

Zamierzam co tydzień udostępniać dwa materiały, w poniedziałek i piątek. Poprzez rozwój osobisty, recenzje książek, naturopatię, rozmowy o przywództwie, biznesie, wartościach i odkrywanie siebie – nauczymy się cennych lekcji do zastosowania w naszym biznesie i codziennym życiu.

Krótki opis wspólnych tematów obejmuje:

● Holistyczne podejście do życia (to chyba oczywiste) – praktyczny punkt widzenia, w którym kładzie się nacisk na nawyki, zachowania, sposób myślenia i wpływ, jakie zdrowie ma na inne aspekty Twojego życia. Poznasz świat nutraceutyków, adaptogenów, suplementów diety oraz naturopatii.

● Biznes online – Prowadzenie biznesu i zarządzanie nim, już teraz znacznie różni się od tego, jak robiło się to 10 miesięcy temu, a pandemia i kryzys gospodarczy tylko to przyspiesza. Wszystkie teorie i praktyki biznesowe, jakie stosowaliśmy jeszcze rok temu, dzisiaj kompletnie się nie sprawdzają. Patrząc na to od strony ekonomicznej, ta nowa sytuacja staje się ogromną szansą dla ludzi operatywnych i szybko reagujących na zmiany.

● Rozwój osobisty – Marzę by wzbudzić wśród Polaków chęć do samorozwoju. Dziś jest nowa era, era nowoczesności i dlatego ludziom potrzeba nowoczesnej edukacji, takiej która zapewnia szczęście w dzisiejszych czasach… Nowoczesna wiedza musi zmieniać ludzi, czynić ich lepszymi pod każdym względem, każdego dnia, wtedy ludzie będą naprawdę SZCZĘŚLIWI.

● Skuteczne działania na LinkedIn – LinkedIn został zaprojektowany specjalnie dla profesjonalistów i kadry kierowniczej do pracy w sieci; dlatego też jest idealny do Naszego biznesu. Dla profesjonalistów szukających rozwoju osobistego, edukacji na temat zdrowych nawyków lub stworzenia „Planu B” na ciężkie czasy, może to być świetne miejsce, aby znaleźć ciekawych ludzi i dzielić się wartością.

● Styl życia- Równowaga w życiu, zdrowiu, sprawności fizycznej, biznesie i wszystkimi innymi codziennymi sprawami może być przytłaczające. Znam to z własnego doświadczenia. Podzielę się z wami moimi licznymi błędami i sukcesami, które mi się przydarzyły, a mogą Wam pomóc. Najlepiej uczyć się na błędach – cudzych.

● Prawdziwe historie – osobiste triumfy, porażki i przeciwności losu często służą nam jako najlepsze lekcje.

Kluczowym tematem we wszystkich tych tematach jest poszukiwanie i eksperymentowanie, aby znaleźć to, co najlepsze dla Ciebie.

Niełatwa droga, ale warta swoich owoców

Biznes to lata budowania własnej pozycji, dbanie o swój wizerunek, nauka, inwestycje, doświadczenie. Nie pytam Cię o doświadczenie czy wykształcenie, bo nie zarobisz, za to kim jesteś, ale za to co zrobisz. Nasz biznes jest wspaniały, bo Twoja przeszłość nie ma znaczenia, liczy się skuteczność i to ona jest miarą sukcesu. W Naszym biznesie najważniejsze są umiejętności miękkie, czyli te które pomagają w budowaniu relacji z innymi ludźmi oraz przede wszystkim sztuka komunikacji.

Każdy z Nas składa się z pojedynczych wartości, które określają charakter, zachowanie podejście. To one determinują Nasze atuty, umiejętność ich wykorzystania. Chęć rozwijania talentów. Pozwalają również dokonywać modyfikacji, by te mniej korzystne cechy zamieniać na pozytywne. Gdyby nie te wartości, człowiek byłby nijaki, a my chcemy stawiać w centrum uwagi człowieka zdefiniowanego przez własne wartości.

Wierzę, że każdy bez względu na swoją historię, pochodzenie czy status ma w sobie potencjał do realizowania najtrudniejszych życiowych marzeń, a zdolność ich realizacji zależy mocno od naszego poczucia wartości.

Bądź liderem i bierz się do roboty 🙂

Nasza społeczność składa się z wielu osób o różnych poglądach politycznych, pochodzących z różnych miast, krajów i środowisk, mających różne hobby i różne doświadczenia zawodowe.

Choć każdy z nas może być inny, wszyscy mamy ten sam cel i zadania. Zdajemy sobie sprawę, że dbanie o siebie jest pierwszym krokiem do niezwykłości. Słaba emocjonalnie osoba ze zniszczonym ciałem. Z rozbitą duszą i niestabilnym umysłem nie zmienia świata, ani nie prowadzi życia na swoich warunkach.

Wszyscy staramy się żyć niezwykłym życiem, które pociąga za sobą życie zgodne z wartościami. Spełniamy marzenia, bez względu na to co mówią ludzie wokół. Więcej o moim podejściu na ten temat możecie poczytać w dziale change&success.

Nic Ci nie mogę obiecać, ale nie słyszałem o biznesie z małą inwestycją i z dużymi zyskami w krótkim czasie. Gdy ktoś pisze do Mnie na social mediach, z informacją o „biznesie życia” to mam w głowie fakt, że darmowy ser, jest tylko w pułapce na myszy. Niestety, większość obietnic działa na zasadzie : „Nikt Ci tyle nie da, ile ja Ci mogę obiecać”.

Nie mówię, że istnieje biznes doskonały. Twierdzę, że Twoje życie będzie lepsze, jeśli jesteś w stanie zbudować dla siebie karierę którą pokochasz. A najlepszym sposobem na to, aby zakochać się w tym, co robisz, jest znalezienie pracy dostosowanej do Twoich umiejętności i zainteresowań.

Jeśli jesteście gotowi opuścić swoją strefę komfortu i skoncentrować się na swoich nawykach, to weźcie odpowiedzialność za swoje działania. Dajcie sobie przyzwolenie na wszystko, co chcecie osiągnąć.

#rozwijamyzdrowybiznes jest projektem dla Was.

Bądź liderem nadchodzących zmian i zaobserwuj mój profil na LinkedIn.

Nie stajesz się lepszym, kiedy rozmyślasz;
Stajesz się lepszym, kiedy działasz.

A jeśli chcesz dowiedzieć się, jak do Nas dołączyć to zobacz TUTAJ

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *